Benátky n/J – Nové Strašecí 2:3 (kon.)
SK Benátky nad Jizerou
2:3 (1:1)
TJ Sokol Nové Strašecí
Neděle 02.10.2011, 16:00 • Městský stadion Ulice Letní stadion 650, 294 71 Benátky nad Jizerou Kapacita stadionu: 4 000 míst, • Krajský přebor

Naprosto vyrovnaný zápas rozhodla nedůslednost domácích beků po rohovém kopu z první nastavené minuty. Důležitým faktorem v dnešním zápase byla též velmi přísná, dalo by se říct vymyšlená penalta pro hosty, ale také několik nevyužitých stoprocentních šancí domácího týmu v prvním poločase. (17:55:11)

90+3
    Vodák se neprobil proti přesile hráčů v modrém.

90+2
    Hosté střídají. Odchází Jiří Růžička, nastupuje Ondřej Zázvorka.

90+2
    Na Karáskův centr těsně nedoskočil Vodák.

90+1
    Nové Strašecí právě vstřelilo branku!
    To je šok pro domácí! Centr od rohového praporku nedokázal nikdo z domácích odhlavičkovat. Míč se dostal k JIŘÍMU RŮŽIČKOVI, jenž se trefil přesně k tyči.

90
    Tečovaná Vašákova střela do branky nemířila - rohový kop pro hosty.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    Domácí se provinili útočným faulem.

90
    Centroval Mihaiylov Dimov, míč do bezpečí odhlavičkoval Reichert.

89
    Domácí kombinovali před hostujícím pokutovým územím, vše ale pokrazili nepřesnou přihrávkou.

89
    Lukáš Mrázek hledal schovaného Ducára, ten se ale k míči nedostal.

89
    Domácí Vodák se proti přesile neprosadil.

88
    Hosté střídají. Odchází Martin Kaválek, nastupuje Vojtěch Hamouz.

87
    Hosté vyrazili do rychlého protiútoku, který pokazil Ducár unáhleným centrem.

87
    Další Novotného centr směřoval na zadní tyč na Vodáka, který vracel míč do ohně. Tam si vše hosté pohlídali.