Sokolov – Vlašim 0:1 (kon.) | Bohem. Pr. – Třinec 1:2 (kon.) | Brno – Ústí n. L. 1:4 (kon.)
Karviná – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Táborsko – Zlín 2:0 (kon.)
MFK Karviná
0:1 (0:1)
FK Varnsdorf
Sobota 01.10.2011, 16:00 • Městský stadion Karviná-Ráj • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Konec zápasu. (17:51:03)

90
    Ve druhé minutě nastavení vidí ještě Gonda žlutou kartu a zápas končí.

90
    Utrpení pokračuje. Nikdo nehraje nic...

85
    Varnsdorf potřetí střídá. Koblížek si přijde zahrát za Canu.

83
    Hostující Jakobovský vidí za zdržování žlutou kartu.

80
    Dnes není Karviná ve své kůži. Domácím schází pohyb, hráči se nenabízí. Varnsdorf ve druhé půli zcela rezignoval na útočnou snahu. Posledních patnáct minut se jen brání. Jeho sympatický výkon z prvního dějství je fuč.

79
    A Martan je následně střídán. Místo něj si přijde zahrát Kotiš.

78
    Hostující Martan se nyní snaží uniknout Cvernovi. Marně. odkop od karvinské brány.

76
    Karviná také střídá. Bartošák nahrazuje Ficka.

73
    Varnsdorf se snaží oživit svou hru střídáním. Odchází Chod, přichází Matějov.

71
    Zápas sleduje 1861 diváků.

69
    Velká šance Karviné. Chovanec zleva centroval na Mišinského, ten z voleje míjí břevno varnsdorfské svatyně o centimetry.

63
    Varnsdorf nadále obětavě brání. Spoléhá na brejky, na které trenér domácích Karel Kula své hráče upozorňoval.

62
    Ficek stáhl unikajícího Rudnického a vidí po právu žlutou kartu.

61
    Největší šance domácích ve druhé půli. Ciku si vzal míč do svého opatrovnictví a jen těsně minul šibenici!

58
    Trestný kop Karviné. Míč přistál na hlavě Cverny, hosté odvrací, balon se znovu dostává k Cvernovi, ale střed pokutového území je doslova "zahlušen" lesem varnsdorfských nohou. Nic z toho není.

55
    Ficek se pokoušel prosadit, ale střela mu nesedla.

51
    Špatný výkop gólmana Porcala skončil u Gondy tři metry za velkým vápnem, ale karvinský záložník se místo střely ukličkoval.