Šumperk – Písek 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 7:4 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc 3:5 (kon.) | Chomutov – Kadaň 6:4 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 6:1 (kon.)
Most – Beroun 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 08.10.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

52:36
    Zakázané uvolnění jihlavské Dukly.

Branky a nahrávky: 4. Hampl (Nahodil), 10. Sedlák (Daniel Boháč), 34. Hampl (Rod), 35. Poživil (Alinč, Hořava), 36. Handlovský (Roubík), 50. Roubík (Vobořil, Klobouček) - 53. Ficenc.
    Ofsajdy: 1:1.
    Vyhraná vhazování: 40:30 (15:8, 14:12, 11:10). (19:49:28)

V rámci 10. kola přivítal dosud doma neporažený tým HC Slovan Ústečtí Lvi výběr z Vysočiny, HC Dukla Jihlava. Souboj prvního se třetím celkem tabulky nabídl sedm branek, dva góly vstřelil Zbyněk Hampl, jedinou branku hostí vstřelil v 53. minutě někdejší ústecký útočník Tomáš Ficenc.

60:00

59:57
    Po nepřehledné situaci v Halmošiho brankovišti se ještě bude vhazovat po pravici hostujícího gólmana.

59:20
    Klání se již pouze a jen dohrává.

59:15

57:15
    Václav Jaroš (JIH) nabídne šestou přesilovou hru domácím Ústeckým Lvům. Obránce z týmu Vysočiny obdržel dvě minuty za hákování.

56:59
    Další zakázané uvolnění Dukly.

55:55
    Pajič vyhrál souboj na vhazování ve středním pásmu a Gureň pouze nahodil za branku Halmošiho.

54:23
    Menší potyčka mezi Hamplem a Grundmanisem. K vidění byla i rána pěstí, nakonec bez vyloučení.

52:16
    Dukla právě vstřelila branku!

Využitá přesilovka! Od modré čáry se nechytatelnou střelou prosadil TOMÁŠ FICENC. Bez asistence.

51:22
    Jan Alinč (UNL) si míří na trestnou lavici odpykat menší trest za vysokou hůl.

51:11

49:35
    Lvi právě vstřelili branku!

Využitá dvojnásobná přesilovka! Milan Vobořil střílel od hranice útočného pásma a jeho dělovku tečoval před Halmošim JAROSLAV ROUBÍK. Asistence: Milan Vobořil, Jan Klobouček.

49:11
    Dukla jde do tří! Jednu minutu a čtyřicet tři sekundy mají Lvi k dispozici dvojnásobnou početní výhodu. Adam Pometlo (JIH) byl na dvě minuty vyloučen za zdržování hry-vystřelení puku mimo hřiště.

Dnešní utkání sleduje 2 530 diváků.

48:53
    Lukáš Krupka (JIH) je vyhoštěn na dvě minuty za podražení, další početní výhoda pro Ústí nad Labem.

46:56
    A červenooranžoví opět vyhazují přes všechny čáry a hra se stěhuje zpět do obranného pásma Jihlavy.

Zdeněk Kamínek ml.

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Petrásek) - L. Poživil, P. Hořava, Klobouček, Vobořil, Gureň, A. Sedlák, Pavlík, Sklenička - Třetina, Alinč, Pazourek - Šagát, Roubík, Handlovský - Rod, Nahodil, Hampl - Rok, Daniel Boháč. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    HC Dukla Jihlava: F. Novotný (36. Halmoši) - Ficenc, Kolafa, M. Drtina, Malena, Grundmanis, Kaláb, Jaroš - Maliník, R. Hubáček, Čachotský - M. Jeslínek, P. Domin, A. Zeman - Polcar, Pometlo, L. Krupka - Mikšovský, Matějka, Bezděk. Trenéři: Petr Vlk, Karel Augusta.

Rozhodčí: O. Hejduk - Kreuzer, Polonyi; delegát: Stulák

Diváci: 2 530