Jihlava – Litoměřice 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 3:2 (po s.n.) | Kadaň – Šumperk 3:4 (kon.)
Beroun – Třebíč 3:2 (po s.n.) | Olomouc – Písek 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Benátky n/J 1:2 (kon.)
Most – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
HC Olomouc
8:0 (4:0, 1:0, 3:0)
IHC Králové Písek
Středa 26.10.2011, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

Dnešní utkání mělo jasného lídra a to domácí Olomouc, která nakonec dokázala nasázet Písku osm branek. Vítěznou brankou se ukázala být přesná Šlahařova trefa již ze druhé minuty. Z Olomouce přeji pěkný večer. (20:06:05)

60:00

59:00
    Divácí žádají deset branek, ale dnes to již Kohouti zřejmě nestihnou. Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

56:58
    Alespoň o čestnou branku se pokušil Jozef Lukáč, ale vypadá to, že Libor Kašík dnes nehodlá pustit žádnou branku.

56:13
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A branka číslo osm nakonec skutečně přišla. Jiří Dopita našel krásnou příhrou v mezikruží PAVLA SELINGERA a ten svou druhou brankou prostřelil Sedláčka. Asistence Jiří Dopita.

55:18
    Osmou branku měl na holi Radim Haas, Sedláček se ale stihl přesunout a jeho ránu vytěsnil do rohu.

54:40
    Až nyní hosté vyhazují, ale hra plynule pokračuje.

54:21
    Písek se hodně dlouhou dobu nedostal přes červenou čáru. Hráči Olomouce touží po navýšení skóre.

53:02
    Utkání se pomalu, ale jistě mění v exhibici Olomouce. PETR HALUZA si sjel mezi kruhy a svou druhou brankou v utkání zvyšuje vedení Kohoutů. Asistence: Jakub Bartoň.

52:12
    Přesilovou hru si vzala na svá bedra první formace a to velmi úspěšně. Kucharczyk přihrál přes brankoviště k druhé tyčce a osamocený PAVEL SELINGR zametl puk do sítě. Asistence: Radim Kucharczyk, Jiří Dopita.

51:12
    Olomouc zkusila téměž půlminutovou hru ve výhodě, ale bez brankového efektu. Adam Lukačovič (PIS) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

50:17
    Obrázek hry se nám ustálil. Olomouc kombinuje ve třetině Písku, ale střela nepřichází. Následně hosté odpálí kotouč co nejdál od své branky.

Dnešnímu utkání přihlíží 1186 diváků.

48:03
    Dopita si hrál chvíli za Sedláčkovou brankou s pukem, pak našel svižnou přihrávkou Lhotského, který puk promáchl. Ke kotouči se dostal Havran, jenž jej odpálil na zakázené uvolnění.

45:56
    Šlahař hledal před brankou Koloucha, tomu vypíchl puk v poslední chvíli obětavý Všetečka.

44:38
    Zakázané uvolnění Olomouce. Hra přestává mít náboj, jakoby měli domácí splněno a Písek nemá o co hrát.

42:14
    Kdykoliv se někdo z hostů dostane s pukem do útočné třetiny, nikdo z jeho spoluhráčů jej nedoplní. Přes půl ledu se proháčkoval Vaniš, proti třem Kohoutům mu však nepomohl nikdo z jeho spoluhráčů a akce tak skončila pro Písek nezdarem.

40:24
    První střelu ve třetí třetině vyslal hostující Šperger, Kašík si s jeho štiplavým projektilem poradil.

40:01

Ondřej Pavelka

Branky a nahrávky: 2. Šlahař (Kolouch), 13. Pekr (Haas, Rác), 15. Ondrušek (Pšurný), 19. Dopita (Lhotský, Kucharczyk), 39. Haluza (Ondrušek, Řípa), 53. Selingr (Kucharczyk, Dopita), 54. Haluza (Bartoň), 57. Selingr (Dopita)

HC Olomouc: Kašík (Žigárdy) – Lhotský, Nedbálek, Bartoň, Ondrušek, Staněk, Mikel (C), Kotvan, Horák O. – Kucharczyk, Dopita, Selingr – Šedivý, Řípa, Haluza – Pšurný, Kolouch, Šlahař – Rác, Pekr, Haas.
    IHC Králové Písek: Sedláček (Vajner) – Němeček, Všetečka, Lukačovič, Havran, Lukáč, Parýzek, Kanov – Nouza (C), Šperger, Mrkvička – Nedorost, Luňák, Bělohlav – Polodna S., Vaniš, Žovinec – Mošovský, Ferebauer, Kudrna.

Rozhodčí: Zubzanda – Guth, Rittich