Třebíč – Písek 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Šumperk 2:3 (po s.n.) | Olomouc – Most 3:1 (kon.)
Beroun – Ústí n/L 5:4 (po s.n.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 5:4 (po s.n.)
HC Olomouc
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HC Most
Středa 21.12.2011, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

Přeji vám hezký zbytek večera a někdy opět na počtenou. (20:16:44)

Olomouc i v poslední části dokázala skórovat, nulu ale v tomto klání neudržela. Čestnou trefu Mostu vsítil dvě minuty před koncem Ondráček. Hanáci tak zvítězili 3:1.

60:00

59:22
    Most je kompletní.

59:02
    Ani závěr přesilovky domácím nevychází, stráví ji zřejmě ve svém obranném pásmu.

57:56
    Most právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují v oslabení! MARTIN ONDRÁČEK v úniku překonává Žigárdyho mezi nohama! Asistence: Martin Rohan.

57:22
    Dvě minuty plus deset minut za vražení na hrazení obdržel Jan Divíšek (MST). Menší trest odpyká Bohumil Slavíček.

56:27
    Mora zvýšila po vstřeleném gólu své tempo, Most ale zatím odolává.

55:30
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Kucharczykovu ránu Benda sice ještě vyrazil, na dorážku JIŘÍHO DOPITY však byl krátký! Asistence: Radim Kucharczyk.

55:14
    Ondráčkův projektil z levého kruhu Žigárdy zlikvidoval.

54:03
    Hanáci se snažili zatlačit svého soka v jeho obranné třetině, ovšem bez úspěchu.

52:57
    A po šanci Olomouce bude zřejmě další delší odmlka, alespoň tedy co se příležitostí týče.

51:37
    Konečně pořádné zakončení, pokus Zbořila z mezikruží ale Benda odrazil vyrážečkou do rohu kluziště.

51:09
    Obě mužstva si při svých kombinacích jen tak nahrávají, ať už je to tedy na délku hřiště nebo na jeho šířku.

49:49
    Celky nám nenabízí příliš kvalitní podívanou, alespoň však nějaké zajímavé akce se ale někdy objeví.

48:52
    Kucsera se bravurně prokličkoval až před Bendu, za kterého však kotouč propasírovat nedokázal!

48:10
    Olomouc je kompletní.

47:02
    Vypadá to, že oba soupeři trénují přesilové hry spolu. Most sice zase obsadil útočné pásmo, avšak střelecký prach mu zvlhnul.

46:10
    Dvouminutový trest si za podražení připíše do statistik Jiří Ondrušek (OLO).

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 4. Kolouch (Janáček, Rác), 39. Marosz (Haluza, Lhotský), 56. Dopita (Kucharczyk) - 58. Ondráček (Rohan)

HC Olomouc: Žigárdy (Dusík) – Staněk, Kotvan, Bartoň (C), Ondrušek, Lhotský, Horák O., Janáček, Nedbálek – Kucharczyk, Dopita, Selingr – Marosz, Řípa, Haluza – Pšurný, Ministr, Zbořil – Rác, Kolouch, Kucsera.
    HC Most: Benda (Škubal) – Safroněnkov, Charousek, Havelka, Rohan M., Přindiš, Hanzl, Kabeláč, Parýzek, Kuncl – Tvrdek, Slavíček, Rohan T. – Heinisch, Klíma, Ondráček – Vaněk, Divíšek, Kotrla (C) – Vrtek, Nedrda.

Rozhodčí: Wagner – Kašík, Wesley