Benátky n/J – Třebíč 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 1:2 (kon.) | Chomutov – Kadaň 5:0 (kon.)
Ústí n/L – Jihlava 7:3 (kon.) | Šumperk – Písek 2:3 (kon.) | Most – Beroun 4:3 (po s.n.)
Hr. Králové – Olomouc 6:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
7:3 (3:1, 4:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Středa 04.01.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

Z Ústí nad Labem přeji příjemný zbytek večera, na shledanou.

Branky a nahrávky: 3. Čurilla (M. Čermák), 13. Ludvík (Roubík, K. Černý), 16. Handlovský (R. Kovář), 22. Třetina (Gureň), 28. Roubík, 30. Sklenička (Třetina), 31. Ludvík (Roubík, Šagát) - 12. A. Zeman (Kaláb), 38. Bezděk (Maliník), 47. Čachotský (A. Zeman).
    Rozhodčí: Zubzanda - Beneš, Štofa.
    Delegát: Stulák.
    Vyloučení: 9:4.
    Využití: 2:1. V oslabení: 1:0.
    Diváci: 2 065.
    Střely na branku: 32:24 (12:6, 11:11, 9:7).
    Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1, 7:3.
    Zakázaná uvolnění: 6:3.
    Ofsajdy: 1:1.
    Vyhraná vhazování: 31:27 (15:8, 11:10, 5:9).

Ústí nad Labem - První mistrovský zápas v roce 2012 sehrál ve Zlatopramen Areně proti Ústeckým Lvům tým z Vysočiny, HC Dukla Jihlava. V utkání 36. kola I. hokejové ligy ČR hostil lídr tabulky čtvrtý celek, bodový rozdíl mezi oběma mužstvy činil před duelem 19 bodů. Slovan po šedesátiminutové bitvě porazil Duklu Jihlava v poměru 7:3. K vítězství výrazně přispěly i jisté zákroky Vladislava Koutského.

60:00

59:48
    Lvi drží útočné pásmo a puk kontrolují.

59:11
    Vybruslení Daniela Boháče do prostoru mezi kruhy si Filip Novotný pohlídal.

58:01
    Pazourek hledal Daniela Boháče, puk ale adresáta nenalezl.

57:45

56:49
    Utkání se víceméně již jen dohrává, o vítězi tří bodů je již patrně rozhodnuto.

55:45
    Znovu se vylučuje. Dominik Boháč (UNL) vyhodil hrací černou gumu mimo hrazení a odpykat si tak musí jít menší trest za zdržování hry - vystřelení puku mimo hřiště.

Celkem TM v letošní sezóně v Ústí nad Labem: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 9:4.

53:56
    Domácí v plném počtu, oslabení přečkali s přehledem.

51:56
    Další šance pro Jihlavu. Lukáš Handlovský (UNL) se provinil prohřeškem zvaným vysoká hůl a již míří na trestou lavici si na dvě minuty odpočinout.

Celkem TM v letošní sezóně: 36.
    Vyloučení celkem v zápase: 8:4.

51:50

51:31
    Handlovskému v útočné třetině překazil v oslabení přihrávku na volného Skleničku Grundmanis.

50:40
    Ludvík vpadl do rány Kolafovi a přinutil hráče Jihlavy opustit útočné pásmo.

49:50
    Přesilovka pro hosty. Jiří Suchý (UNL) potrestán dvouminutovým trestem za hákování.

Celkem TM v letošní sezóně: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:4.

Dnešní utkání sleduje 2 065 diváků.

46:57
    Zakázané uvolnění Dukly (6:3).

Zdeněk Kamínek ml.

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Petrásek) - Klobouček, K. Černý, L. Poživil, P. Hořava, Gureň, Sklenička, Jiří Suchý, Dominik Boháč - Šagát, do 40. Roubík, Ludvík - R. Kovář, Rod, Handlovský - Třetina, Daniel Boháč, Pazourek - Laš, Čurilla, M. Čermák. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    HC Dukla Jihlava: Halmoši (22. F. Novotný) - Ficenc, Malena, Kolafa, M. Drtina, Dobrovolný, Zadražil, Grundmanis, Kaláb - Hodek, R. Hubáček, Čachotský - Jeslínek, P. Domin, Mrňa - A. Zeman, Maliník, Vysloužil - Prokš, Pometlo, Bezděk. Trenéři: Petr Vlk, Patrik Augusta.

Rozhodčí: Zubzanda - Beneš, Štofa; delegát: Stulák

Diváci: 2 065