Havlíčkův Brod – Písek 2:1 (kon.) | Chomutov – Třebíč 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:0 (kon.)
Šumperk – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Most – Kadaň 0:8 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 6:1 (kon.)
Olomouc – Beroun 4:0 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 11.01.2012, 18:001. liga (ČR)

Dnešní utkání je u konce. Hradec ovládl toto střetnutí, a to především ve druhé třetině, kdy nasázel svému soupeři čtyři branky. Východočeši si tak ve svém hájemství udrželi tři body a na Duklu už jim chybí jen jeden bod. Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášení Michal Tvrdík a Tomáš Čachotský. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:34:53)

60:00

59:30
    Hradečtí kombinují ve svém obranném pásmu a užívají si potlesku svých fanoušků.

59:00
    Utkání už se víceméně dohrává v režii východočeského kádru. Ten dnes svého soupeře jasně přehrává.

58:28
    Vladislav Kubeš vyslal jedovku od modré čáry, ale Halmoši nechce připustit sedmou branku ve své síti. Blýskl se efektním zákrokem.

57:55
    Jiří Dobrovolný opět neudržel nervy na uzdě. Jde si posedět za katr, jelikož se provinil držením.

57:08
    Tomáš Petráček nahazoval od modré čáry, do pokusu mu vložil hůl Roman Maliník a Jihlava se tak o šanci připravila sama.

56:39
    Hradec početní nevýhodu přečkal a je kompletní.

56:34
    Autor předchozí branky Ján Bendík zůstal ležet za hradeckou brankou a musel být ošetřován. Zdá se, že už je v pořádku.

55:26
    Jihlava se sice nastěhovala do pásma Hradce, ale domácí vyhazují.

55:00
    Ale jak již je zvykem, bude se znovu vylučovat. Tentokrát na hradecké straně, na trestnou lavici míří David Roupec, který dostává menší trest za napadení.

54:39
    Hradec právě vstřelil branku!
    Troufám si říci, že je definitivně rozhodnuto. Po přihrávce Michala Tvrdíka se k puku dostal JÁN BENDÍK (4+3), jenž vyslal střelu, která byla ještě tečována a propadla Halmošimu mezi nohama. Puk se pozvolna dostal za brankovou čáru. Asistence: Michal Tvrdík (14+18), Jan Berger (3+7).

53:55
    Pavel Mrňa se poté ještě pustil do hradeckých hráčů a dostane dvě minuty za hrubost.

53:54
    Martin Záhorovský vysprintoval do útočného pásma, přebruslil protihráče a byl zcela sám před Dominikem Halmošim. Je vidět, že je Hradec ve velké pohodě a Záhorovský si dovolil lehký oblouček, který však jihlavský gólman zaregistroval a puk chytil.

53:26
    Tak co nám ještě aktéři dnešního duelu nabídnou?

52:42
    Hradec vyhodil na zakázané uvolnění, vhazování před zraky Jakuba Čecha a hradeckého kotle.

52:00
    Třetí třetina už neprovází takové tempo jako v první polovině zápasu. Ostatně, Hradci tento výsledek stačí a Jihlava snad už ani nevěří.

51:46
    Hradec přestál oslabení bez gólové újmy a je v pěti.

51:11
    Libor Bezděk se snažil nadvakrát procpat černou pryž za záda gólmana východočeského celku. Bez úspěchu.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 1. Tvrdík (Kubeš), 23. Kubica (Záhorovský), 27. Tvrdík (Kubeš), 36. Hendrich (Kadlec), 38. Moskal (Vágner), 55. Bendík (Tvrdík, Berger) - 15. Bezděk (Zeman)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Mahdal) – Čížek, Bendík, Roupec, Vágner, Čáp, Hendrich, Karlíček, Pánek – Kubeš, Tvrdík, Berger – Budínský, Koudelka "C", Moskal – Kubica, Záhorovský, Kadlec – Fiedler, Brož, Karpov
    HC Dukla Jihlava: Halmoši (Novotný) – Kolafa, Ficenc "C", Malena, Drtina, Kaláb, Dobrovolný, Padělek, Petráček – Čachotský, Hubáček, Hodek – Mrňa, Domin, Jeslínek – Vysloužil, Zeman, Bezděk – Pometlo, Maliník, Polcar

Rozhodčí: Dvořák – Jílek, Šperl