Havířov – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Nový Jičín – Prostějov 3:5 (kon.) | Poruba 2011 – Karviná (Baník) 1:3 (kon.)
Uh. Hradiště – Opava 6:11 (kon.) | Přerov – Vsetín 6:2 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 9:6 (kon.)
Bílina – Kobra 4:3 (kon.) | Klášterec nO – Lev Benešov 4:3 (kon.) | Děčín – Milevsko 4:3 (kon.)
Klatovy – Sokolov 3:4 (po pr.) | Kolín – Břeclav 4:2 (kon.) | Kutná Hora – Technika Brno 4:3 (po pr.)
SHK Hodonín – Chotěboř 9:0 (kon.) | Žďár n/S – Nymburk 5:1 (kon.) | Pelhřimov – Trutnov 2:3 (kon.)

Vsetín vstřelil branku!
    V poslední minutě třetí třetiny ještě přichází kosmetická úprava skóre ze strany Valachů. MARTIN KUBO zakončoval akci a Okáčovi propadl puk těsně za brankovou čáru. Asistence: David Hoďa, Daniel Vaněk.

57:50
    Přerov hraje už v plném počtu. Domácí fanoušci začínají oslavovat vítězství, zatímco ti vsetínští jsou už několik minut zticha.

57:27
    Rufer hledal rychlou přihrávkou spoluhráče před brankou, ale puku se zmocnili domácí.

56:22
    Pospíšil v klidu vyhodil a Přerov může vystřídat.

55:43
    Počet trestných minut na domácí straně ještě navyšuje Menšík (PRE). Je vyloučen za hákování.

54:01
    Přerov právě vstřelil branku!
    Poměrně rychlé využití přesilovky zařizuje nikým nebráněný ZDENĚK SEDLÁK. Dostal přihrávku od Hanáka a střelou z první se trefil mimo Plškův dosah. Asitence: Pavel Hanák, Martin Kotásek.

53:28
    Dalším potrestaným je Shunkov (VSE) za držení protihráče. Zubři mají před sebou opět přesilovku.

52:57
    Jenže napodobil Rufera ze začátku druhé třetiny a zakončení mu také rozhodně nevyšlo podle představ.

52:57
    Uvidíme dnes druhé trestné střílení, tentokrát na straně Přerova. Hanák dostal puk do jízdy a byl zahákován!

52:35
    Obránce Pala se dostal při útočné akci až před branku, ale na Plška si nepřišel.

51:03
    Jenže Spitzer (VSE) se hned vzápětí provinil hákováním a čeká nás hra ve čtyřech.

50:49
    O další možné snížení skóre se může Vsetín snažit v přesilovce. Vyloučen je totiž Ferenc (PRE) za nedovolené bránění.

50:21
    Plšek hodně riskantně rozehrál na Holíka, ale vyšlo mu to. Hanák měl blízko k tomu, aby kotouč vypíchl a mohl střílet do zcela prázdné branky.

48:26
    Nakonec ale PETR HRUŠKA přece jen snižuje vedení Zubrů a využívá přesilovou hru. Prosadil se z hranice brankoviště, když dorazil kotouč mezi betony. Asistence: Daniel Dědek.

47:47
    Petr Hruška byl blízko snížení, ale zakončení z otočky mu nevyšlo.

47:17
    Menší trest dostal také brankář Okáč (PRE), když podrazil dotírajícího hráče soupeře.

46:00
    První útok Zubrů se pokoušel o elegantní kombinaci známou jako ťukec. Kotouč se ale za Plškova záda nedostal.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 7. Kundrátek (Menšík, Pala), 17. Goiš (Ditrich, Krajíček), 20. Krajíček (Brančík), 25. Sedlák (Kundrátek, Krajíček), 45. Blinka (Hanák, Faltýnek), 55. Sedlák (Hanák, Kotásek) - 49. Hruška P. (Děděk), 60. Kubo (Hoďa, Vaněk)

HC ZUBR Přerov: Okáč (Vrzala) - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Krajíček, Pospíšil, Sklenář - Kotásek, Blinka, Hanák - Ditrich, Brančík, Goiš - Sedlák, Kundrátek, Menšík - Černý, Vaněk, Kocan
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Spitzer, Šimek, Farda, Tesařík, Hoďa, Žabčík, Hrčka, Mečiar, Zúbek, Korčák, Vaněk, Sprušil, Kubo, Shunkov, P. Hruška, Semenov, Holík, Dědek, O. Hruška, Rufer

Rozhodčí: Škach - Goňa, Smilek