Děčín – Klatovy 3:2 (po pr.) | Klášterec nO – Sokolov 11:2 (kon.) | Trutnov – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Nymburk – SHK Hodonín 2:7 (kon.) | Vsetín – Val. Meziříčí 0:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Neděle 30.10.2011, 17:30Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • 2. liga skupina Východ

Končí nám v pořadí již desáté derby, které vyhrává Valašské Meziříčí. To výkonem nepřesvědčilo, ale své šance proměnili a výsledek ubránili. Vsetín tak prodlužuje sérii proher už na 4 utkání. (19:43:39)

60:00

59:05
    Další velká šance Vsetína, ale dneska domácí nedají branku ani kdyby hráli do rána.

58:55
    Zakázané uvolnění Bobrů a už to vypadá, že Valmez si dnešní vítězství pohlídá.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny

57:30
    Petr Hruška sám před Slovákem zkoušel nějakým způsobem si položit hostujícího gólmana na zem a když se mu to podařilo zamířil zakončení mimo.

57:22
    Oddechový čas pro Valmez

57:22
    Valmez hraje přesně co potřebuje. Betonuje pásma a vyčkává na konec utkání. Zápas zvládli takticky výborně, když vsadili na tuhou obranu a vyčkávat na své šance.

56:43

55:56
    Valmez se skvěle brání, Vsetín se nedostává do žádných větších šancí

55:14
    Velký chumel před Slovákem, který marně hledal kotouč. Vsetínští si jej vydolovali a poslední zakončující byl Vaněk, ale byl v těžkém úhlu.

54:55
    Po střele Hrčky se rozvlnila ochranná síť za Slovákem.

54:43
    Jiskřička naděje pro Vsetín v podobě přesilové hry. Musil (VM) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.