Karviná (Baník) – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Prostějov – Opava 5:2 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 3:4 (po s.n.)
Poruba 2011 – Přerov 5:1 (kon.) | Uh. Hradiště – Val. Meziříčí 0:9 (kon.) | Břeclav – Chotěboř 6:1 (kon.)
Jindř. Hradec – Nymburk 5:4 (kon.) | Kolín – Trutnov 2:4 (kon.) | Kutná Hora – Pelhřimov 5:2 (kon.)
SHK Hodonín – Žďár n/S 3:0 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
HC ZUBR Přerov
Středa 02.11.2011, 18:002. liga skupina Východ

Z Ostravy se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního večera. (20:14:59)

Že zápas takto skončí asi nikdo nečekal. Poslední Poruba dokázala doma deklasovat třetí Přerov a dokonce mu nadělit i pověstného "bůra". Nutno říct, že její dnešní vítězství je zasloužené. A ještě jednu poznámku si neodpustím, musím velmi vyzdvihnout dnešní výkon brankáře Gleicha, který dnes zachytal excelentně a byl jedním ze strůjců vítězství.

60:00

59:55
    Hosté sice vyhráli buly, ale je jasné, že gól již nedají. Je konec.

59:48
    Pískán icing Přerova.

59:18
    Kterou nevyužívají. Vyloučen Seidler (POR) na dvě minuty za podražení.

59:12
    A ještě se bude vylučovat. Hosté mají výhodu.

58:03
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:15
    Přerov právě vstřelil branku!
    Tak hosté se konečně dočkali. Rovněž ve dvojnásobné početní převaze se k puku dostal RICHARD BRANČÍK a zajistil svému mužstvu alespoň čestný úspěch.
    Asistence: Jiří Goiš a Marek Ditrich.

57:10
    Vlček velmi nebezpečně střílel od modré, ale Gleich se štěstím vyrazil, neboť vůbec nic neviděl.

56:35
    A domácí jdou také do tří. Velká šance pro hosty na čestný úspěch. Chajretdinov na dvě minuty za podražení.

56:22
    S pukem se ovšem ještě ke Gleichovi nedostali.

55:58
    Hosté hrají v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilovka.

54:49
    Vyloučen Pavlačka Vnenk (POR) na dvě minuty za sekání.

54:20
    Poruba právě vstřelila branku!
    A pátá branka je na světě. Ve dvojnásobné početní převaze se o ni po ose Chajretdinov - Pavlačka postaral střílející LUDĚK KRAYZEL.
    Asistence: Marek Pavlačka a Ildar Chajretdinov.

54:14
    Matějného pokus šel mimo hostující klec.

53:52
    Emoce pracují na plné obrátky. Velmi nečistým a zcela zbytečným zákrokem sestřelil Sedlák (PRE) jednoho z domácích hráčů a jde si sednout na dvě minuty na trestnou lavici za napadení.

53:11
    Vyloučen Ferenc (PRE) na 2 + 2 minuty za hrubost a Chaloupka (POR) na dvě minuty za vražení na hrazení. Domácí hrají přesilovku.

53:11
    A zápas je nakonec okořeněn i bitkou, kde zvítězil hráč Přerova. Tak aspoň malý úspěch.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 3. Piskura, 9. Pavlačka (Krayzel, Matějný), 28. Galgonek (Badžo, Chajretdinov), 44. Matějný (Krayzel, Pavlačka), 55. Krayzel (Pavlačka, Chajretdinov) - 58. Brančík (Goiš, Ditrich)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Glazkov) - Wolf, Chajretdinov, Mládenka, Šindelář, Hruzík, Prokop, Vnenk, Piskura - Krayzel, Pavlačka, Chaloupka, Galgonek, Zdráhal, Matějný, Badžo, Seidler, Zuber, Vajda, Tugarinov, Vaněk
    HC ZUBR Přerov: Okáč (Sklenář) - Pala, Ferenc, Pospíšil, Krajíček, Faltýnek, Vlček, Hanák, Kočara, Blinka, Brančík, Goiš, Ditrich, Kundrátek, Kolařík, Sedlák, Menšík, Černý