Frýdek-M. – Uh. Hradiště 7:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:3 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 3:0 (kon.)
Lev Benešov – Řisuty 4:5 (kon.) | Bílina – Klatovy 5:6 (po s.n.) | Opava – Karviná (Baník) 1:2 (kon.)
Kobra – Milevsko 5:2 (kon.) | Jablonec n/N – Sokolov 3:2 (po pr.) | Chotěboř – Technika Brno 1:8 (kon.)

59:38
    Poslední útok Nového Jičína v zápase skončil nepřesnou přihrávkou Štěpjáka.

58:33
    Už běží poslední dvě minuty třetí třetiny. Brančík z pěti metrů těsně přestřelil. O vítězi dnešního duelu už je rozhodnuto.

57:31
    Macháček to zkoušel z kruhu, ale Sklenář si udržel čisté konto.

56:00
    Nový Jičín se ještě snaží alespoň o gólový úspěch, ale Zubři jej nepouštějí před svou branku.

55:09
    Nový Jičín těžce nese závěr zápasu. Kočara (PRE) 2+2 minuty za hrubost - Andrýsek (NJI) 2 minuty za hrubost a 2 minuty za vražení.

54:47
    Přerov právě vstřelil branku!
    Další využití přesilovky znamená vedení Přerova 3:0. Útočník VLADIMÍR KOČARA byl hodně drůzaný a protlačil kotouč za Šrámka. Asistence: Tomáš Vlček.

53:46
    Horák (NJI) si jel za Goišem ještě něco vyřídit a srazil jej na led. Je proto vyloučen za krosček. Ve stejném čase potrestán také Zedník (NJI). U něj je to trest do konce utkání za protesty.

53:46
    Goiš u mantinelu tvrdě dohrál jednoho z novojičínských hráčů, což se teď hostujícímu týmu vůbec nelíbí.

52:28
    A teď pro změnu pěkně zasáhl na druhé straně Sklenář. Proti Macháčkovi se roztáhl na brankové čáře a puk skončil někde pod jeho výstrojí.

51:40
    Vlček od modré na Šrámka vyslal hodně velkou dělovku. Zubři už v tuto chvíli hrají v plném počtu.

50:18
    Třetí gól Přerova mohl přijít v oslabení z přečíslení dvou na jednoho. Jenže Hanák se rozhodl zakončit sám a Šrámek mu jeho šanci vychytal.

49:29
    A přerovský útočník už je trestné lavici. Nový Jičín si zahraje přesilovku.

49:08
    Nový Jičín hraje chvíli v ponechané výhodě. Kolařík (PRE) se totiž provinil hákováním.

48:15
    Přerov je nyní mnohem aktivnější. Brančík z další šance napálil kotouč do hrudi brankáře Šrámka.

47:13
    Hanák viděl před brankou dobře postaveného Kočaru, který se však k puku nakonec nedostal. Vypíchl mu ho totiž jeden z hráčů soupeře.

46:33
    Zakázané uvolnění Nového Jičína vrací hru před brankáře Šrámka.

45:40
    Až teď zazněl hvizd rozhodčího, protože domácí Zubři se dostali do ofsajdové pozice.

45:05
    Hodně dlouho se nyní hraje bez přerušení a to samozřejmě více vyhovuje domácím.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 38. Sedlák (Kolařík, Faltýnek), 42. Kolařík (Kundrátek, Sedlák), 55. Kočara (Vlček)

HC ZUBR Přerov: J. Sklenář (Vrzala) - Pala, Ferenc, Pospíšil, Krajíček, Faltýnek, Vlček, V. Sklenář - Hanák, Kočara, Blinka - Goiš, Brančík, Ditrich - Sedlák, Kundrátek, Kolařík - Menšík, Vaněk
    HK Nový Jičín: Šrámek (Kozák) - Báchor, Andrýsek, Pelikán, Brynecký, Částečka, Skaloš, Horák, Martinčík, Macháček, Gebauer, Štěpják, Slavík, Gulda, Zedník, Uhlár

Rozhodčí: Mech - Novotný, Šimčík