Vsetín – Přerov 5:1 (kon.) | Břeclav – Kolín 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Kutná Hora 5:3 (kon.)
Chotěboř – SHK Hodonín 1:4 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 10:3 (kon.) | Trutnov – Pelhřimov 6:2 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 3:2 (kon.) | Prostějov – Nový Jičín 1:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Poruba 2011 7:2 (kon.)
Opava – Uh. Hradiště 3:5 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 3:1 (kon.) | Kobra – Bílina 3:4 (kon.)
Lev Benešov – Klášterec nO 6:3 (kon.) | Milevsko – Děčín 4:5 (kon.) | Sokolov – Klatovy 7:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
HC ZUBR Přerov
Středa 30.11.2011, 17:302. liga skupina Východ

V tomto utkání byli jasně silnějším týmem domácí, kteří svého rivala z Přerova přestříleli vysoko 5:1. Na tomto výsledku má lví podíl Jiří Heš, který dnes vstřelil hattrick a Antonín Sprušil, který si dnes připsal 3 asistence. Hosté byli očividně rozhozeni tím, jak na ně domácí vletěli a to bylo i vidět na jejich hře. Ze vsetínského Lapače se s Vámi loučíme a těšíme se na setkání u dalšího online přenosu. (19:45:25)

60:00

59:50
    Obě mužstva již pouze dohrávají rozhodnuté utkání.

59:38
    Mečiar se teď velmi těžce zvedá po zásahu kotoučem před Hromadovou bránou.

59:05
    Přerov právě vstřelil branku!

Vladimír Kočara jel sám na Hromadu, ale jeho ránu zvládl vsetínský gólman ještě vyrazit. Proti dorážce JAKUBA FERENCE byl už ale bezmocný.

57:33

57:17

55:33
    Jiří Heš jde za katr na dvě minuty za sekání a poměr mužů na ledě se vyrovná.

55:17
    Domácí budou hrát přesilovou hru. Za nedovolené bránění jde na 2 minuty na trestnou lavici Černý

53:54
    Holík Tvrdě pálil a jeho ránu ukryl při krásném zákroku Tihlář v lapačce.

50:22
    Vaněk jel se Sprušilem proti jednomu přerovskému obránci Vaněk krásně naservíroval kotouč Sprušilovi na hůl, ale ten branku přestřelil.

49:12
    Hosté se snaží natlačit před domácí svatyni, ale jejich střeli nemají potřebnou razanci.

48:29
    Vítkovo posunutí kotouče za branku raději Tihlář schoval pod lapačku.

47:53
    Domácí se usadili v útočném pásmu a na hostech je vidět značné rozhození z vývoje utkání.

46:51

Dnešnímu utkání přihlíží 1024 platících diváků + permanentkáři.

46:26
    Po souboji v rohu kluziště zůstal ležet Faltýnek, který se ale zvedá a míří na střídačku.

45:47
    Domácí v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilová hra.

44:51
    Počet hráčů na ledě se srovná. Za krosček vyfasoval Blinka 2 minuty za korsček. K tomu dostal ještě 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Dvouminutový trest odsedí Černý.

David Žůrek

Branky a nahrávky: 4. Heš (Hruška O.), 7. Heš (Sprušil, Zúbek), 34. Sprušil (Vaněk, Farda), 38. Heš (Zúbek, Sprušil), 43. Vaněk (Kajaba, Sprušil) - 60. Ferenc (Kočara)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Farda, Heš, Hrčka, Žabčík, Mečiar, Hoďa, Šimek, Spitzer - Zúbek, Vaněk, Sprušil, Kajaba, Hruška O., Vítek, Kohout, Hambálek, Holík, Dědek, Daněk, Hruška P.
    HC ZUBR Přerov: Tihlář (Sklenář) - Pala, Faltýnek, Vlček, Ferenc, Pospíšil - Kočara, Kolařík, Sedlák, Goiš, Brančík, Kotásek, Ditrich, Kolář, Hanák, Blinka, Kundrátek, Černý

Rozhodčí: Mrkva - Koliba, Mrákava