Vsetín – Uh. Hradiště 5:2 (kon.) | Technika Brno – Jindř. Hradec 7:3 (kon.) | Chotěboř – Kolín 2:3 (po s.n.)
Nymburk – Kutná Hora 9:1 (kon.) | Trutnov – SHK Hodonín 0:4 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:1 (kon.)
Frýdek-M. – Prostějov 2:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Havířov 3:1 (kon.) | Opava – Nový Jičín 4:3 (po pr.)

Přerov právě vstřelil branku!
    Tak ještě devátý gól Zubrů a navíc v oslabení! TOMÁŠ ZBOŘIL dlouho číhal za obranou soupeře, pak dostal lobem krásnou přihrávku od Faltýnka a z nájezdu zakončil mezi betony. Asistence: Daniel Faltýnek.

59:01
    Za krosček je potrestán Vlček (PRE), Bobři si ještě v poslední minutě zahrají přesilovku.

58:45
    Ještě další šance Bobrů. Po Vodného přihrávce se pokoušel zakončit Haas, byl však těžké pozici a kotouč mu ujel.

58:03
    S ohlášenými posledními dvěma minutami třetí třetiny zkoušel Tihláře překvapit od modré kapitán Bobrů Vašut, ale stav se nemění.

55:29
    Zubři dnes soupeře doslova drtí tvrdými střelami. RADOMÍR PALA se s ničím nemazlil a ostrou ranou přidává osmý gól Přerova! Asistence: Zdeněk Sedlák, Jan Kolařík.

54:18
    Zatímco Valmez dvojnásobnou přesilu promarnil, domácí Přerov využívá i klasickou. VLADIMÍR KOČARA ostřel napálil kotouč z prostoru kruhu a brankář Slovák byl bez šance. Asistence: Martin Kotásek, Jan Krajíček.

53:58
    Byl však seknut Martinem Vargou (VAL) a proto přesilovka nyní čeká Přerov.

53:58
    Domácí už jsou v plném počtu a Kotásek hned měl velkou šanci.

52:46
    Přerov už je ve čtyřech, ale stále uzamčen ve svém obranném pásmu. Bobrům však schází častější střela, hráči si jen nahrávají.

51:52
    Ambruz hledal na hranici brankoviště Bokroše, ale ten byl tísněn Palou a proto nemohl zakončovat. Následnou střelu Ambruze Tihlář vytěsnil nad branku.

51:26
    A přesilovka Bobrů bude dvojnásobná. Fauloval totiž také Kolařík (PRE).

50:40
    Valmez se ale z těžké situace může trochu dostat. Po faulu Pospíšila (PRE) totiž bude hrát přesilovku.

49:15
    Přerov momentálně znovu jasně diktuje tempo hry a soupeře před svou branku vůbec nepouští.

46:41
    V závěru oslabení už se však Zábojníkovi podařilo svůj tým na chvíli osvobodit. Přesilovka Zubrů pomalu končí.

45:23
    Martin Varga zkoušel vyhodit, ale Kolařík si ze vzduchu zpracoval kotouč.

45:04
    Na trestnou lavici odjel Musil (VAL). Dostal dvě minuty za hákování.

45:04
    Kotásek si zkušeně odmítl obránce soupeře, najel si před branku, ale na Slováka nevyzrál. Byl však zastaven nedovoleně a proto Přerov bude hrát přesilovku.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 4. Zbořil (Kolařík), 5. Ditrich (Ferenc, Brančík), 10. Kolařík (Sedlák), 18. Blinka (Vlček), 36. Kočara (Hanák), 42. Brančík (Ferenc, Ditrich), 55. Kočara (Kotásek, Krajíček), 56. Pala (Sedlák, Kolařík), 60. Zbořil (Faltýnek) - 26. Ambruz (Bokroš, Mir. Varga), 39. Ambruz (Bokroš)

HC ZUBR Přerov: Tihlář (J. Sklenář) - Pala, Ferenc, Faltýnek, Vlček, V. Sklenář, Pospíšil, Drábek, Krajíček - Brančík, Blinka, Ditrich - Kočara, Hanák, Kotásek - Sedlák, Kolařík, Zbořil - Goiš, Kundrátek, Černý
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) - Ambruz, Balga, Bokroš, Dostál, Haas, Hartmann, Knebl, Martiník, Mikel, Musil, Novosad, Ovšák, Růčka, D. Varga, Mar. Varga, Mir. Varga, Vašut, Zábojník, Vodný

Rozhodčí: Vaněk - Velinský, Smilek