SHK Hodonín – Pelhřimov 10:3 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 1:3 (kon.)
Uh. Hradiště – Přerov 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 3:4 (kon.) | Havířov – Opava 5:4 (kon.)
Řisuty – Kobra 6:3 (kon.) | Lev Benešov – Jablonec n/N 4:3 (kon.) | Milevsko – Bílina 4:3 (po s.n.)
Klatovy – Děčín 5:7 (kon.) | Prostějov – Karviná (Baník) 2:4 (kon.)
HC Uherské Hradiště
2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
HC ZUBR Přerov
Sobota 10.12.2011, 17:002. liga skupina Východ

Je za námi utkání ve kterém byli hosté povětšinu času lepším týmem a po zásluze si odváží tři body za vítězství 2:5. (19:10:20)

60:00

58:09
    Zřejmě posledním vyloučení dnešního zápasu jde na vrub Přerova. Na dvě minuty si jde sednout Ferenc.

56:50
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    PETR SAKRAJDA alespoň kosmeticky upravuje skóre zápasu na prozatimních 2:5 a využívá domácí přesilovku. Asistence: Vojtěch Hrabec, Tomáš Vodák.

56:05
    Kolařík se mohl prosadit i ve vlastním oslabení, Kůdela byl ale proti.

54:45
    Uherské Hradiště se ještě sympaticky snaží o zkorigování zápasu z čehož plynul faul od Sklenáře za nedovolené bránění.

52:17
    Jan Kolařík v další velké příležitosti.

51:12
    Přerov právě vstřelil branku!
    Hostující MARTIN KOTÁSEK si připisuje již svou třetí branku! Asistence: Pavel Hanák, Vladimír Kočara

48:35
    Hosté si již výsledek hlídají a nikam se zbytečně nevydávají. Domácím nelze upřít snaha, ale na dnešního soupeře to prozatím nestačí.

46:55
    Jakub Rapant se probojoval až před Tihláře, ale ani nadvakrát nedokázal skákající puk dopravit za jeho záda.

45:14
    Hosté hrají v plném počtu. Nutno poznamenat, že domácí moc hosty neohrozili.

44:18
    Domácím se příliš přesilová hra nedaří.

43:14
    Matěj Blinka vyloučen za hrubost.

41:50
    MARTIN KOTÁSEK přidává další branku Přerova, když střelou k tyči překonává Kůdelu. Asistence: Vladimír Kočara, František Pospíšil.

40:49
    Hosté vstoupili do třetí třetiny aktivně a hned v první třetině si vypracovali tři dobré příležitosti.

40:01

Po druhé třetině vedou stále hosté o dvě branky v poměru 1:3. Domácím se sice podařilo snížit na rozdíl jediného gólu zásluhou Hrabce, jenomže hosté dokázali přečkat domácí tlak a nakonec přesně dvě minuty před koncem třetiny navýšili na rozdíl dvou branek 1:3.

40:00

Jan Dřímal

Branky a nahrávky: 31. Hrabec (Sakrajda), 57. Sakrajda (Hrabec, Vodák) - 11. Zbořil (Sedlák), 20. Kolařík (Sedlák), 38. Kotásek (Faltýnek, Hanák), 42. Kotásek (Kočara, Pospíšil), 52. Kotásek (Hanák, Kočara)

HC Uherské Hradiště: Heneš (Kůdela) - Šťastný, Vodák, Sladký, Matula, Krystýnek, Jedlička - Horehleď, Sakrajda, Hrabec - Kríž, Matějka, Antonovič - Červenka, Šoula, Karpíšek, Sekerka, Rapant, Křemeček, Rapant.
    HC ZUBR Přerov: Tihlář (J. Sklenář) - Pala, Ferenc, Faltýnek, Vlček, V. Sklenář, Pospíšil, Krajíček - Brančík, Blinka, Ditrich - Kočara, Hanák, Kotásek - Sedlák, Kolařík, Zbořil - Goiš, Kundrátek, Kolář.