Vsetín – Opava 5:3 (kon.) | Trutnov – Chotěboř 11:0 (kon.) | Pelhřimov – Technika Brno 0:4 (kon.)
Žďár n/S – Břeclav 3:4 (kon.) | SHK Hodonín – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Kutná Hora – Kolín 2:3 (kon.)
Karviná (Baník) – Přerov 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Prostějov 4:3 (po s.n.) | Uh. Hradiště – Havířov 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 5:6 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 7:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:3 (2:1, 2:1,1:1)
HK Opava
Středa 04.01.2012, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači, Vsetín • 2. liga skupina Východ

Poslední třetina přinesla po brance na každé straně a plno nepřesností na straně rozhodčích. Domácí ovšem skóre udrželi a ještě přidali těsně před koncem gól do prázdné brány.

Tímto se s Vámi loučíme a těšíme se u dalšího online přenosu. Dobrou noc. (19:46:11)

60:00

59:35
    Vsetín vstřelil branku!

Čehož domácí okamžitě využívají. Jiří Heš přihrával od mantinelu osamocenému rozjetému FRANTIŠKU ZÚBKOVI, který nikým nerušen a neobtěžován zavezl kotouč až do prázdné brány.

59:10
    Hosté hrají bez brankáře.

58:56
    Oddechový čas si berou i hosté.

58:07
    Domácí v plném počtu. zrovna když Ondra Hruška naskakoval na led do úniku se dostal František Zúbek. Jeho jedovatá střela ale jen těsně minula bránu.

57:44

56:50
    Domácí se vydávají na výlet vstříc Šafránkovi. Jeho betony na místě.

56:07
    A bude se hrát opět 4 na 4. Dvě minuty za sekání dostává Ondra Hruška.

55:44
    Pavelek dostává 2 minuty za vražení na hrazení. Domácí mají velkou příležitost odskočit na rozdíl dvou brankek.

54:47
    Hra nabírá na obrátkách. Obě mužstva se snaží tlačit dopředu. Zatímco domácím jde o udržení výsledku, hosté jdou za vyrovnáním.

54:25
    Timeout domácích.

53:11

53:00
    Domácí teď i ve 4 silně zavařili opavským, když velmi šikovně kombinoval Sprušil s Hešem. Akci ovšem lehce překombinovali ale i tak měl Šafránek plné ruce práce.

52:04
    Hosté v plném počtu a domácí se budou ještě necelou minutu bránit ve 4.

51:11
    Rozhodčí teď poměrně přísně potrestal zákrok nezákrok Zbyňka Spitzera. Udělil mu 2 minuty za nedovolené bránění.

50:04
    Po Pavelkově zákroku na Mečiara se druhý jmenovaný jen těžce zvedal z ledu. Pavelek si za tento zákrok vysloužil 2 minuty za nedovolené bránění.

49:30
    Domácí se snaží dostávat do brejků, ale celek ze severu Moravy výborně brání a tlačí se hned do protiútoku.

48:30
    Vsetín se opět lehce dostává pod tlak a tak Heš raději vyhazuje na zakázané uvolnění.

David Žůrek

Branky a nahrávky: 12. Hambálek (Hruška P.), 15. Sprušil (Vaněk, Zúbek), 23. Spitzer (Vítek), 38. Vítek (Kubo), 60. Zúbek (Heš) - 7. Černý (Měch), 29. Mlýnek (Wolf), 46. Pavelek (Bednárek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Spitzer, Hoďa, Farda, Heš, Mečiar, Žabčík, Šimek, Hrčka - Zúbek, Hambálek, Hruška P., Hruška O., Vaněk, Vítek, Kubo, Sprušil, Daněk, Dědek, Holík
    HK Opava: Šafránek (Novák) - Bednárek, Faksa, Kysela, Tichý, Tůma, Kukol, Mosler, Jurčík - Baďura, Měch, Džemla, Polok, Pavelek, Kocián, Koschatzký, Wolf, Černý, Grofek, Vítek, Mlýnek

Rozhodčí: Vaněk - Novotný, Šimčík