Znojmo – Kroměříž 1:3 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:3 (0:2)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Pátek 09.10.2020, 15:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

Děkuji za pozornost a pěkný nadcházející víkend. (16:52:39)

Je konec zápasu. Znojmo dnes body nezískalo a zůstane na spodku tabulky. Hosté z Kroměříže vstřelili tři branky, které jim přinesly 3 body. Znojmo po poločase prohrávalo o dvě branky a bylo mírně slabší jak Kroměříž. Ve druhé půli byla hra více vyrovnaná, ale moc šancí k vidění nebylo. V závěru dokázali domácí snížit, ale vzápětí dostali třetí branku, kterou hosté potvrdili své vítězství.

90+2

90+2
    Votava měl možnost navýšit vedení, ale rozhodl se ještě přihrávat, což mu bylo zamezeno obráncem Znojma.

90+2
    Jednu takovou akci Znojma zastavuje ofsajd.

90+2
    Znojmo se snaží ještě skóre upravit brankou, ale hosté jim ji zadarmo rozhodně nedají.

90+1
    Budou se nastavovat 2 minuty.

89
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Sedlák, přichází Švajda.

89
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Zedníček, přichází Vocílka.
    88. VOTAVA - 1:3

88
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Hosté rychle odpovídají! Přihrávka šla do prostoru mezi Záleského a MATĚJE VOTAVU, kam hráč Kroměříže doběhl dřív a ve skluzu zvládl míč procpat až do branky Znojma!

88
    Žlutou kartu dostává Krakovčík (1. SC Znojmo FK).

87
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Stefano, přichází Prokeš.
    87. MALÁR - 1:2

87
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Po incidentu mezi Stefanem a Vasiljevem se míč rozehrál na FRANTIŠKA MALÁRA, který tvrdou střelou s pomocí břevna snižuje na 1:2!

86
    V tvrdém souboji se srazil Stefano a čerstvý Vasiljev. Hostující hráč je za lajnou ošetřován, domácí hráč nakonec bez ošetření vstává.

85
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Mustafić, přichází Vasiljev.

84
    Moravec a Okleštěk si nerozuměli a míč končí v zámezí.

83
    Akce hostů je zastavena po zapískaném ofsajdu. Na druhé straně o chvíli později Pohanka hlavičkoval do prostoru, kde nikdo nebyl a vrátil tak Kroměříži míč.