Ostrava B – Olomouc B 2:2 (kon.) | Uh. Brod – Slovácko B 0:0 (kon.) | Zlín B – Vyškov 2:2 (kon.)
Frýdek-Místek – Kroměříž 1:2 (kon.) | Rosice – D. Benešov 2:0 (kon.) | Uničov – FKM Vysočina Jihlava 8:0 (kon.)
Petřkovice – Vel. Meziříčí 1:0 (kon.) | Hlučín – Vrchovina 1:1 (kon.) | Znojmo – Zlínsko 3:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
3:1 (2:0)
FC Zlínsko
Středa 09.09.2020, 18:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek středy. (19:55:28)

Znojmo po první půli vedlo už 2:0. Po 45 minutách byl domácí celek určitě lepší. V druhém poločase Znojmo přidalo třetí branku a mělo nad Otrokovicemi převahu. Pak ale dostalo branku na 3:1, což je trochu zarazilo a museli se tak častěji bránit útokům hostů, kteří byli při chuti a chtěli se zápasem ještě něco udělat. Jenže další branka nepadla a Znojmo tak vyhrálo 3:1.

90+2

90+2
    Ten se už kopat nebude. Rozhodčí píská konec.

90+2
    Zedníček ale centr hlavičkuje na roh.

90+2
    Hosté budou moci v závěru zahrozit ze standartky.

90+1
    Řehola a Moravec utíkali na branku Otrokovic, finální přihrávka na Moravce se ale zastavila o patu jednoho z obránců.

90
    Nastaveny budou dvě minuty.

89
    Hosté se snaží v závěru ještě přidat branku. Obrana Znojma jim to ale zatím nedovoluje. Často útoky hostů nekončí ani střelou. Nebezpečné ale určitě jsou.

89
    Žlutou kartu dostává Blažík (1. SC Znojmo FK).

88
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kiška, přichází Fiala.

88
    Žlutou kartu dostává Kiška (FC Viktoria Otrokovice).

87
    Záleský poslal nepřesný centr až na obranu hostů. Ofenzíva Znojma si míč ale získala rychle zpět.

87
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Longo, přichází Bašič.

86
    Žlutou kartu dostává Vašulka (FC Viktoria Otrokovice).

85
    Znojmo se dostalo do přečíslení. Malár zkusil vystřelit a jeho pokus z dálky vypadal nadějně do poslední chvíle. Nakonec šla střela ale kousek nad branku.