Sparta B – Táborsko 2:0 (kon.) | Ústí n. L. – Třinec 1:0 (kon.) | Opava – Sokolov 2:2 (kon.)
Karviná – Most 2:1 (kon.) | Znojmo – Brno 3:0 (kon.) | Vlašim – Čáslav 1:2 (kon.)
Zlín – Jihlava 0:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
3:0 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 08.10.2011, 16:00 • Městský stadion, Husovy sady - Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je ze Znojma vše, přeji pěkný zbytek sobotního večera a na počtenou. (17:59:00)

Hráč utkání podle onlajny.cz:

Úvodní gól a asistence na branku třetí zaručili znojemskému útočníku Václavu Vašíčkovi toto ocenění. Na podzim nastřílel v lize už šest branek.

Okamžik utkání:

Hrubka obrany Zbrojovky a branka Václava Vašíčka z 31. minuty. Vedení domácím výrazně pomohlo a v dalším průběhu zápasu už si duel mohli hlídat.

Třaskavý zápas nakonec končí lépe pro domácí. K osudu utkání přispěla hodně první branka v úvodním poločase. V druhé půli Znojmo převážně bránilo a soustředilo se především na rychlé protiútoku. Z těch nakonec vyplynuly další dvě branky. Brno se tak potápí čím dál více do krize a pomalu začíná hrát místo boje o postup, o udržení.

90
    Švancara to zkoušel z vápna technicky, ale nedaří se, nedaří. Střela šla mimo bránu. Čas René Wagnera na lavičce Brna se pomalu naplňuje.

89
    ...po rohu a zásahu Hrubého přichází faul před šestnáctkou a následný přímý kop, jenž ale končí jen na zdi.

88
    ...Standardka přinesla závar před brankářem a i možná ruku, nakonec se bude kopat po sražené střele rohový kop...

88
    Ještě předtím však Zbrojovka vystřídá. Tomáš Došek odchází. nahradí ho Milan Lutonský.

87
    Zbrojovka by si alespoň jeden gól za aktivitu v druhé půli zasloužili, ale není jim přáno. Třeba se to změní teď ze standardní situace...

86
    Dobrý pas za obranu na Martina Doležala, jenže u míče byl dříve brankář Vlastimil Hrubý.

85
    Poslední střídání na domácí straně. Odchází Tomáš Lukáš, jenž toho dnes hodně odběhal a na jeho místo přichází Dominik Krhut.

84
    Brněnští fanoušci se vehementně snaží dostat na trávník, ale proti policii nemají šanci. Vyříkat s hráči si to tak fans Zbrojovky budou muset někdy jindy.

83
    Zdeněk Mička dostává žlutou kartu za zdržování hry.

81
    Znojmo právě vstřelilo branku!

Zbrojovka v klinické smrti. Vašíček se dostal k míči ve vápně na levé straně a poslal míč před bránou. Pas byl ještě lehce tečován a skončil přesně u kopačky TOMÁŠE OKLEŠŤKA, jenž míč bez problému dostal do prázdné brány. Velká odměna pro bývalého hráče Brna.

79
    Střídání na straně Zbrojovky. Ze hřiště odchází Radek Buchta a nahrazuje ho Michal Sedláček.

79
    Žlutou kartu nyní vyfasoval Miroslav Král.

78
    Znojmo je v laufu. Vašíček byl sám na levé straně před brankářem Doležalem, ale nestřílel a přihrával na druhou stranu Lukášovi. Ten byl ve velké šanci a mohl se rozmyslet, kam míč dá. Mířil však doprostřed brány a Doležal se stihl přesunout.