HC Kladno – Slavia 2:1 (po s.n.) | Třinec – Olomouc 3:2 (po s.n.) | HC Litvínov – Chomutov 1:5 (kon.)
Letňany – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Liberec – Písek 7:2 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 5:2 (kon.)
Vsetín – Jihlava 4:3 (kon.) | Plzeň – PZ Kladno 9:4 (kon.) | Zlín – Vítkovice 1:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
HC Letci Letňany
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 13.10.2011, 15:00 • Ice Arena Letňany • Extraliga staršího dorostu

Měli jsme možnost sledovat napínavé utkání, které domácí rozhodli v poslední třetině. Děkuji, že jste ho s námi společně sdíleli a budeme se těšit na další domácí utkání, které se zde hraje za týden. (17:00:52)

60:00

59:22
    Domácí jdou do oslabení vinou Šíra.

59:04
    Letňany právě vstřelily branku!
    Domácí využili dvojnásobnou přesilovku. Pěknou střelou překonává Baču BARTOLOMĚJ UHLÍŘ. Asistence: Josef Minář a Jakub Rulf.

57:28
    A opět se vylučuje tentokrát na straně hostů. A hned nadvakrát. Semirád - Hákování. Kurka - Nedovolené bránění. 4 na 3.

56:44
    Za podražení si jde sednout domácí Uhlíř. Hraje se čtyři na čtyři.

56:20
    Marek zkusil z úhlu překvapit domácího brankáře. Ten je ale v klidu.

55:37
    Hosté hráli v šesti a ztrácejí výhodu jednoho muže. Sednout za tým si jde Plíšek.

59:17
    Opět posunutá branka domácího brankáře.

54:33
    Za držení si jde sednout na dvě minuty Uhlíř a oslabil svoje mužstvo v důležité fázi zápasu.

52:55
    Hosté spálili ohromnou šanci. Při jízdě dva na osamoceného gólmana zbytečně kombinovali Brzák a Podsedníček, až přišli o kotouč.

51:48
    Boček se dostal ke střele z krásné pozice mezi kruhy, ale přestřelil. Hra se následně přerušila pro posunutí branky.

51:12
    Přihrávka vzduchem byla v útočném pásmu dříve než útočník. Hra se přerušuje.

50:44
    Hraje se v plném počtu.

49:58
    Minář se mohl dostat do brejku. Nedostlihl však puk.

49:07
    Hosté vykázáni z útočného pásma. Za postavení v brankovišti.

48:49
    Švihálek likviduje střelu Šulce ze střední vzdálenosti.

48:44
    Šír oslabil svůj tým ještě o jednoho muže, protože hákoval.

48:17
    V oslabení pálil Uhlíř. Gólman bruslařského klubu byl připraven.

Vojtěch Fiala

Robin Mana

Branky a nahrávky: 19. Rulf (Arnošt, Chvátal), 42. Uhlíř (Neuman), 60. Uhlíř (Minář, Rulf) - 18. Brzák (Podsedníček, Borovec)

HC Letci Letňany: Švihálek (Eder) - Brejcha, Šír, Hes, Minář, Uhlíř, Nebeský, Freisler, Štosek, Kraus, Čapek, Rulf, Kaplan, Chvátal, Karabáček, Jenček, Arnošt, Vacek, Machala, Litera, Neuman. Trenér: Moravec
    BK Mladá Boleslav: Bača (Ašenbrenner) - Birnbaum, Marek, Sedmík, Kurka, Nastoupil, Šír, Bašus, Plíšek, Hercig, Podsedníček, Kochubej, Dlugošov, Borovec, Šulc, Semirád, Brzák, Boček, Chmelař. Trenér: Vidner