Písek – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 0:1 (po s.n.) | Vsetín – Třinec 3:4 (kon.)
PZ Kladno – Sparta 5:13 (kon.) | Plzeň – HC Kladno 6:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 6:2 (kon.)
Chomutov – Slavia 3:1 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 3:4 (po s.n.) | Hr. Králové – Letňany 8:2 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 5:6 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:6 (kon.)
IHC Králové Písek
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
BK Mladá Boleslav
Pondělí 24.10.2011, 13:00Extraliga staršího dorostu

Dnešní zápas je u konce a končí vítězstvím mladoboleslavského týmu. Největší podíl na třech bodech má jednak Ladislav Marek, který dvě branky vstřelil a také výborně chytající Bača, který propustil za svá záda pouze jeden puk. Z Písku se vám dnes přihlásíme ještě jednou, a to v 18:00 od utkání první hokejové ligy, kdy Písek vyzve Hradec Králové. Příjemné odpoledne přeje Petr Košatka. (15:06:34)

60:00

59:27
    Hosté budou dohrávat třetí část ve čtyřech, Písek si ještě bere oddechový čas.

58:49
    Marek uháněl s pukem po levé straně, v poslední chvíli mu ale domácí zakončení do prázdné brány překazili.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:46
    Písek právě vstřelil branku!

Píseckým vykřesal naději LUKÁŠ VOLF.

48:48
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

LADISLAV MAREK svou druhou trefou v utkání vylepšuje náskok hostujícího celku. Útočník Mladé Boleslavi zakončil z mezikruží přesně do levého horního růžku Havelkovy branky a hosté vedou o tři góly.

44:28
    Hostující Semirád trefil z první přihrávku zpoza brány a Havelka se proti této střele vytáhnu ukázkovým semaforem.

40:21

Hosté vyhráli vhazování před píseckou brankou a přízemní střela LADISLAVA MARKA z kruhu zamířila pravé tyčce. Asistence: Stanislav Brzák.

40:01

Na začátku druhé části mohli hosté odskočit do dvoubrankového vedení. Z čista jasna se před Havelkou zjevil s pukem Marek a píseckého brankáře zachránila od inkasované branky levá tyč. Stejný mladoboleslavský hráč zahrozil v písecké třetině ještě jednou. V 31. minutě ujel společně s Bočkem v přečíslení proti samotnému píseckému obránci, na konci celé akce ale Markův bekhend zastavil pohotovým zákrokem domácí strážce brány.

Více času se však také ve druhé třetině odehrálo v pásmu před bránou hostujícího Bači. Prudkou střelu od modré čáry vyslal Volf, hostující gólman ale hbitým zákrokem lapačkou štiplavý pokus zneškodnil. Následně dorážel ještě Ciboch, s ležícím Bačou si ale poradit nedokázal. Zbavit boleslavského brankáře čistého konta se nepodařilo ani Indrákovi v samotném závěru druhé třetiny, útočník Písku namířil svou koncovku pouze do boční části brány.

V prvních dvou třetinách jsme tak byli svědky pouze jedné trefy. Uvidíme, zdali fotbalový výsledek 0:1 dozná změň v poslední dvacetiminutovce, která by měla začít asi ve 14:26.

40:00

22:15
    Hostující Ladislav Marek trefuje levou tyčku písecké branky.

20:01

Hned v úvodní minutě utkání zahrozil domácí Indrák, který se zmocnil puku před brankou soupeře, ani jeden ze dvou pokusů ale do boleslavské branky nepropašoval. Následně střílel nápřahem z mezikruží Reiniš, také v tomto případě však Bača udržel puk před brankovou čarou.

Aktivní vstup domácích do utkání zpražila první branka hostujícího celku. Krátce poté, co Boleslavští ubránili oslabení se po rychle sehrané akci prosadil do Dlugošově příhře Boček a poslal hosty do vedení. Domácí v průběhu první části hráli hned čtyři početní výhody, ani jednu ale nedokázali zužitkovat. Hosty několika famózními zákroky podržel dobře naladěný Bača.

Druhá část utkání by měla odstartovat přibližně ve 13:43.