Liberec – HC Litvínov 0:7 (kon.) | Jihlava – Slavia 6:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Znojmo – Vítkovice 1:10 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 1:2 (kon.) | Zlín – Třinec 5:1 (kon.)
Motor ČB – Kladno 6:4 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:5 (po s.n.) | Plzeň – Chomutov 2:3 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 29.10.2011, 12:30DHL Extraliga juniorů

Karlovy Vary se oproti předešlým dvoum třetinám zlepšily jak v důrazu, tak v bruslení, a zaslouženě strhly utkání na svou stranu.
    Tímto se s Vámi z Mladé Boleslavi loučím. (14:31:05)

60:00

59:55
    Boj o puk u modré! Vyhráli ho však Karlovarští a poslali ho do boleslavské třetiny.

59:34
    Matěj Soukup udržel puk na modré a nahrál dopředu, jen aby Karlovy Vary puk opět vrátili SOukupovi, který ho však napodruhé neudržel v pásmu a píská se ofsajd!

59:15
    Adam Schusser se obětavě položil do střely a vyrazil bruslí do ochranné sítě.
    Boleslav hraje bez golmana!

58:42
    Hosté pronikli před Příhodu! Posunutá brána.

58:37
    Boleslav v plném počtu! Hraje přesilovku 5 na 4.

58:14
    Vhazuje se před Habalem

58:14
    Domácí si berou oddechový čas.

58:14
    Vyloučen Vojtěch Šik (KVA) za držení. Hraje se 4 na 4.

57:54
    Jiří Rys je při průniku faulovaný! Bude se vylučovat

57:16
    Boleslav se snažila i ve čtyřech útočit, plány na vyrovnání zmařeny karlovarskou obranou.

56:49
    Vojtěch Šik od modré vyprášil Příhodovy pravý beton.

56:37
    Vyloučen Filip Vrba (MBL) za nedovolené bránění.

56:25
    Soukupovu střelu jeden z obránců Varů obětavě položením se na led zneškodnil.

55:48
    Zakázané uvolnění Varů.

55:17
    Ondřej Kubáč obětavě skočil, aby dostal puk z obranné třetiny.

54:51
    Domácí šli do útoku, o puk se bojovalo za bránou, kterou nakonec hráči posunuli a hra musela být přerušena.
    GSA

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 27. Teubner (Knap, Rys) - 48. Tomeček V. (Schusser), 52. Švec (Zadražil, Koblasa)

BK Mladá Boleslav: Příhoda (Mahdal) - Pánek, Budín, Kulhánek, Vrba L., Kulich, Vrba F., Soukup - Knap, Babický, Brandejský, Jiránek, Pešut, Jankovský, Havel, Frolík, Teubner, Rys, Daráš
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (Rauscher) - Urbančok, Valeš, Novák, Šik, Troška, Schusser, Funk, Gombár - Tomeček, Vrána, Kubáč, Svoboda, Koblasa, Winkler, Korytko, Švec, Táborský, Kverka, Zadražil, Púlpán

Rozhodčí: Kalivoda - Bádal, Bláha