Dukla – Frýdek-M. 36:26 (kon.) | Hranice – Jičín 26:26 (kon.) | Přerov – Lovosice 24:33 (kon.)
TJ Cement Hranice
26:26 (16:13)
O2xyworld HBC Jičín
Neděle 04.12.2011, 10:38 • SH Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

Dnešní utkání skončilo nerozhodně. Oba týmy byly vyrovnané, vedoucí postavení si drželo více domácí mužstvo HC Cement Hranice, avšak hosté z Jičína v závěru dohnali tří brankové manko. K tomu jim také pomohl výkon brankáře Veverky, v druhém poločase. Příští zápas na hale v Hranicích se odehraje 17.12.2011. (26:26) (12:45:44)

(26:26)

60
    Druhý poločas skončil. (26:26) (0:0)

60
    Poslední střela dněšního zápasu, Dolák se přes vysoké bloky nedostal a zápas tak končí nerozhodně 26:26. (26:26) (26:26)

60
    Hosté ztratili výhodu útoku. Oddechový čas tentokrát domácího celku. (26:26) (26:26)

59
    Chyba na straně hostů. Brož dostal skvělou přihrávku na pivota, ale nabídnutou šanci zahodil nepovedeným přehozem. Oddechový čas hostů. (26:26) (26:26)

58
    Galus se chopil odraženého balonu a srovnává na 26:26 (25:26) (26:26)

58
    Pasivní hra hostů, střela nad. (25:26) (25:26)

57
    Domácím zbývají tři minuty, ale s další technickou chybou se jejich šance na vítězství změnšují. (25:26) (25:26)

56
    Pasivita hostů, Babákovi se však podařilo dopravit míč do brány. (25:25) (25:26)

55
    Zeman v brankovišti, Veverka se vytasil se skvělým zákrokem proti útočícímu hráči. (25:25) (25:25)

55
    Zeman se poměřil z Kučerkou, hranický brankář ze souboje vyšel vítězně. Skóre bylo upraveno na 25:25, předchozí střela Jičína byla z brankoviště. (25:26) (25:25)

55
    Vocásek zraněn, odchází ze hřiště. (25:26) (25:26)

54
    Veverka teď drží Jičín nad vodou. (25:26) (25:26)

54
    Branka z bezprostřední blízkosti - Jičín je ve vedení. (25:25) (25:26)

52
    Indrák se tentokrát pokusil projít přes obranu hostů sám, ale nepodařilo se mu zakončit. (25:25) (25:25)