Liberec – Kometa Brno 3:0 (kon.) | Plzeň – Pardubice 2:1 (po s.n.) | HC Kladno – Zlín 2:5 (kon.)
HC Litvínov – Jihlava 4:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 3:2 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:1 (kon.)
Sparta – Znojmo 2:1 (kon.) | Slavia – Olomouc 8:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 01.12.2011, 18:00 • ŠKO-ENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

Závěr už na prvního pohled rozhodnutého utkání si Boleslavští ještě hodně zkomplikovali, Vítkovičtí už ale neměli tolik času, kolik by potřebovali. Loučíme se s vámi a přejeme příjemný zbytek večera. (20:16:17)

60:00

59:59
    Rozhodčí ještě za šarvátku rozdají tresty: Matěj Soukup (MBL) 2 + 2 minuty, Lukáš Kovář (VIT) 5 + trest do konce utkání.

59:59
    Kilnar vypálil, Mahdal chytá. Na ledě se strhla bitka. Rozhodčím se ji už podařilo rozehnat.

59:53
    Hosté hrají bez brankáře.

59:30
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté přece jen snižují v klasické přesilovce! Gól si připisuje KAREL RICHTER. Asistence: Marek Kubis, Bartoloměj Pociecha

59:20
    Pociecha. Opět střela z dálky.

58:55
    Kilnar pálil od modré. Mahdal se po puku natáhl, ale ten by šel stejně nejspíš vedle.

58:23
    Boleslav ve čtyřech.

58:09
    Mahdal má puk pod kontrolou.

Oddechový čas pro hosty.

57:48
    Jiří Rys (MBL) - 2 minuty, hákování. Situace se ještě víc dramatizuje!

57:26
    Pokusem o žabičku se hosté sami vyhánějí z pásma.

56:40
    Dorážku Zdráhala Mahdal vystihl.

56:23
    Kryštof Kulhánek (MBL) - 2 minuty, hákování. Situace se přece jenom dramatizuje!

55:57
    I tak už všechno působí dojmem, že zápas se spíš už jen dohrává...

54:40
    Po teči Holého prošel puk jen těsně nad horní tyčkou! Že by ze sebe hosté ještě přece jenom něco vyždímali?

54:19
    Jankovský zastavil puk, který se pomalu sunul do odkryté branky!

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 28. Rys (Pešut, Piskoř), 38. Jankovský (Koudela) - 60. Richter (Kubis, Pociecha)

BK Mladá Boleslav: Mahdal (Příhoda) - Pánek, Budín, Kulhánek, Kurka, Mozík, Kulich, Vrba F., Soukup - Knap, Havel, Marek, Brandejský, Pešut, Jankovský, Protivný, Podsedníček, Rys, Daráš, Koudela, Piškoř
    HC Vítkovice Ridera: Kubáň (Ďuriš) - Bail, Klimíček, Pociecha, Máj, Kovář, Kubis, Žák, Hawlík - Král, Kilnar, Šebesta, Richter, Pasker, Suchý, Slováček, Tomi, Blahuta, Zdráhal, Holý, Hudeček

Rozhodčí: Kubeš - Špringl, Prokop