Vyškov – Táborsko 0:1 (kon.) | Dukla Praha – Chrudim 4:1 (kon.) | Příbram – Varnsdorf 2:2 (kon.)
FK Dukla Praha
4:1 (3:1)
MFK Chrudim
Sobota 14.08.2021, 10:15 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 4. kolo

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:13. (12:11:05)

Fotbalisté Dukly si upevnili vedení v druholigové tabulce, když jasně přehráli Chrudim 4:1. Zápas rozhodl úsek okolo poločasové přestávky, v němž domácí nasázeli tři góly. Ve druhém poločase padl jen jeden, v 50. minutě potrestal hrubku chrudimského Drahoše před vlastní bránou Faleye. Zápas se pak od té doby dohrával víceméně z povinnosti.

90+3

90+2
    Rada lapil rohový kop a rozehrál výhozem na pravou stranu, kde Kim krásně obešel Jana Řezníčka a přihrál na malé vápno. Tam tísněnému Pázlerovi nevyšel krok a zakončuje vedle.

90+1
    Čápův přímý kop se od dukelské zdi odráží na roh.

90
    Ještě před rozehrávkou bylo oznámeno tříminutové nastavení.

90
    Faleye zezadu podkopl Čápa, hosté mohou zhruba z 22 metrů ještě trestným kopem upravit skóre.

89
    Juliš zasprintoval po pravé straně a ze ztraceného míče vybojoval sraženým centrem ještě jeden roh. Ten vyškrabuje Rada až k protějšímu rohovému praporku, kde míč přešel postranní čáru.

88
    Petr Juliš se prosadil v souboji k hlavičce v pádu, ze čtyř metrů ji nasměroval nad břevno.

87
    Ze souboje na pětníku mezi Julišem a Rumlem získává Chrudim rohový kop.

85
    Na druhé straně prostrkával míč do šestnáctky Jan Řezníček, přihrávku vystihl Jiří Piroch.

85
    Dukla si zakombinovala po zemi, Kott však při centru stál s míčem již celým objemem mimo hrací plochu.

83
    Také kouč Dukly Bohuslav Pilný vyčerpal poslední možnosti ke střídání: hřiště opouštějí Jan Peterka a Lukáš Buchvaldek, na jejich místo míří Artěm Kovernikov a Tomáš Kott.

81
    Barac si na křídle narazil s Buchvaldkem, jeho centr odkopl v těžké pozici
    z malého vápna ještě na jaře dukelský fotbalista Fišl.

79
    Chrudimská obrana dost ležérně sledovala Pázlerův náběh, proti domácímu náhradníkovi ovšem vystartoval z Mladé Boleslavi zapůjčený brankář Mikulec a sebral mu míč od nohy v posledním zlomku vteřiny.

77
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Marek Fábry, přichází Jan Pázler.

76
    Další získaný faul Pirocha, kterého zezadu okopával Čáp.

74
    MFK Chrudim má pro dnešek dostřídáno: ze hřiště odchází Ondřej Kesner, nahradil ho Adam Tkadlec.

Karel Jedlička

Branky: 13. Buchvaldek, 42. J. Peterka, 45. David Kozel, 50. S. Faleye – 31. D. Hašek

Karty:   37. J. Peterka (DUK), 44. Fábry (DUK) – 41. Průcha (CHR), 55. Kesner (CHR)

Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:13.
    FK Dukla Praha: Rada /K/ – Barac, Piroch, Kulhánek, Ruml – Kozel (68. Kim), Peterka (83. Kovernikov) – Buchvaldek (83. Kott), Faleye, Cienciala (68. Kozma) – Fábry (77. Pázler).
    Náhradníci: Šťovíček – Konan

MFK Chrudim: Mikulec – Hašek, Drahoš, Fišl, Průcha – V. Řezníček (53. Čáp), J. Řezníček, Kesner /K/ (74. Tkadlec), Breda (46. Juliš) – Rybička (65. Surmaj), Šípek (65. Šplíchal).
    Náhradníci: Zíma – Dostálek

Rozhodčí: Dubravský – Bureš, Líkař