Třinec – Brno 0:1 (kon.) | Dukla Praha – Ústí n. L. 0:1 (kon.) | Chrudim – Příbram 2:2 (kon.)
Vlašim – Vyškov 5:1 (kon.) | Opava – Žižkov 6:1 (kon.)
FK Dukla Praha
0:1 (0:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 23.10.2021, 10:15 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 12. kolo

Tímto se s vámi loučím, děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (12:12:47)

Pražané si připisují třetí domácí porážku v řadě a musí na nejlepší trojku alespoň do příštího týdne zapomenout. Ústí naopak příjemně odskočilo od sestupových vod a vrací se do pohodového středu druholigové tabulky.

Utkání končí, Severočeši slaví nečekané vítězství! O něm rozhodli v první půli, kdy se prosadil Jakub Emmer. Dukla se ve druhé půli o chlup zlepšila, trefila tyč i břevno, ale bez bodů je zejména kvůli své nepřesnosti.

90+4

90+4
    Severočeši už samozřejmě drží hru u praporku. Vhazují a vyhlíží konec zápasu.

90+4
    Skvělá práce Bílka, který podržel vysoký odkop a z poloviny hřiště ho dostal až k rohovému praporku, kde navíc vybojoval roh!

90+3
    Alessandro Angelozzi (UNL) se okamžitě zapisuje do statistik žlutou kartu, když nechtěl dovolit domácímu hráči rozehrát – taktický krok.

90+2
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Jakub Emmer, přichází Alessandro Angelozzi.

90+2
    Aby toho nebylo málo, domácí za polovinou hřiště faulují, tudíž výrazně nahrávají hostům k zisku velmi důležitých tří bodů.

90+1
    Pražané už nemají co ztratit, ale zatím se jim nedaří přesunout hru na polovinu soupeře.

90
    Hudec už se zvedá a opouští hrací plochu. Za Plachého výkopu už čtvrtý rozhodčí chystá ceduli, kde svítí nastavené čtyři minuty!

90
    Na hřišti zůstává ležet jeden z hostujících hráčů, za kterým spěchá týmový lékař. Nebyl to příjemný pád, ale určitě tam bude i taktické šetření času.

89
    Dukla si sice vybojovala faul a přímý kop ze zajímavé pozice, jenže ofenzivní hráči domácích v souboji faulovali.

88
    Útočná akce Ústí po levé postranní čáře se neujala, protože centr do vápna domácí uhlídali.

87
    Kombinaci domácích na útočné polovině zastavuje útočný faul, po němž Ústí ušetří další vteřiny a může rozehrát.

86
    Čas letí, Dukle moc prostoru na vyrovnání nezbývá a pokud chce uspět, musí přidat. Ústí ji drží v bezpečné vzdálenosti od vápna.

85
    Dukla rozehrála aut na své polovině, ale pak nepřesným odkopem darovala míč soupeři – vhazuje Ústí.

83
    Ústí si vybojovalo přímý kop na rohu velkého vápna. Zadní tyč zkoušel vzápětí zavřít Hudec, ale přes obránce se k zakroucenému míči nedostal.

82
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Daniel Kozma, přichází Štěpán Šebrle.