Trebišov – Lipany 1:3 (kon.) | Plzeň – Domažlice 4:2 (kon.) | Opava – Karviná 0:1 (kon.)
Olomouc – Brno 2:0 (kon.) | Chrudim – Žižkov 3:1 (kon.) | Písek – Hr. Králové 0:4 (kon.)
Vyškov – Kroměříž 0:1 (kon.) | Senica – Šamorín 3:1 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
Ostrava – Prostějov 3:0 (kon.) | Táborsko – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 2:0 (kon.)
Pohronie – FC Košice 2:1 (kon.) | Zbuzany – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Liberec – Sparta B 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Příbram 2:0 (kon.) | Vlašim – Jihlava 1:1 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:1 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 2:3 (kon.) | Podbrezová – Michalovce 1:2 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:1 (kon.)
Olomouc – Sereď 2:1 (kon.) | Ostrava – Třinec 2:2 (kon.)
FK Pardubice
3:1 (2:1)
FK Dukla Praha
Sobota 03.07.2021, 13:30 • Hřiště SK Dřenice • Přípravný zápas

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (15:11:33)

Je konec! Pardubice poráží Duklu na slavnosti 100 let fotbalu v Dřenici 3:1. Východočeský tým poslal do vedení legendární Pavel Černý už v šesté minutě. Na jeho trefu ještě dokázal reagovat pěknou trefou Kozel. Vítěznou branku si už v šestnácté minutě připsal Emil Tischler do prázdné branky a v druhé půli se ještě hlavou prosadil střídající David Huf. Další přípravný zápas čeká účastníka nejvyšší české soutěže za tři dny, kdy vyzve Jablonec. Dukla se 10.7. utká s Varnsdorfem.

90

89
    Na samém konci zápasu ještě předvedl tvrdý zákrok Kott, když poslal důrazně k zemi Berana.

88
    Opět byl v akci Bin z Dukly. Snažil se protáhnout po pravé straně hřiště, míč mu kvalitním skluzem odebral od nohy Kůrka.

87
    Středem hřiště se protáhl hostující Bin, celá akce nakonec skončila faulem na jeho osobu.

86
    Do slušného brejku se dostaly Pardubice. Nakonec z toho byl pouze hodně nepřesný centr z kopačky Sokola, jež zamířil hodně daleko od spoluhráčů.

84
    Kůrka si skvěle pohlídal míč na kopačce, díky čemuž si vynutil faul a Pardubice mohou pokračovat v držení míče.

82
    Na levé straně se chtěl v souboji jeden na jednoho prosadit Sokol. Šanci na další pokračování mu ale vzala nepřesnost, kvůli které míč vyletěl mimo hrací plochu.

80
    Domácí Beran se parádně udržel v souboji kousek za vápnem a zkusil vystřelit. Trefil ale pouze soupeře stojícího před sebou.

79
    Na levou stranu vápna dostal nahrávku Junior. Uskočilo mu ovšem zpracování a kvůli tomu o míč přišel.

78
    Aktuálně se míč točí na středu hřiště. Hrací předmět často mění svého majitele.

77
    U praporku si míč přichystal Červ, jehož centr si našel Junior, ale hlavičkoval pouze hodně vedle branky.

76
    Rohový kop pro pardubický výběr.

75
    Na středu hřiště si míč navedl Sokol, ale jeho střela skončila vysoko nad.

73
    Přestávka je u konce, může se pokračovat ve hře.

71
    Následuje přestávka na občerstvení.

70
    Máme do konce zápasu dvacet minut hry. Pardubice už vedou o dvě branky, když tu poslední přidal hlavou Huf.

68
    Další ofsajd Pražanů si připisuje Březina. Hrát tak může Markovič od vlastní branky.

Ondřej Černý

Branky: 6. Černý, 16. Tischler, 60. Huf – 14. Kozel

FK Pardubice: 1. poločas: Markovič – Cadu, Šejvl, Toml, Čelůstka – Jeřábek – Kostka, Beran, Solil, Tischler – Černý
    2. poločas: Markovič – Prosek, Šejvl, Jakab, Kurka – Ramos Junior – Dufek, Beran (72. Solil), Červ, Sokol – Huf

FK Dukla Praha: Šťovíček – Barac, Kovernikov, Konan, Březina, Jeřábek, Kott, Bin, Šebrle, Kozel, Pázler
    Náhradníci: Štefan – Fábry, Faleye, Krunert, Buchveldek