Ostrava B – Vrchovina 3:0 (kon.) | Slovácko B – Zlín B 2:0 (kon.) | Znojmo – FKM Vysočina Jihlava 2:2 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:2 (0:1)
FKM Vysočina Jihlava
Neděle 19.09.2021, 10:15 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

Děkuji za váš čas, to je ode mě vše, pěkný zbytek neděle. (12:11:08)

A je tu závěr zápasu. Po prvním poločase vedli hosté z Jihlavy, když se v 32. minutě prosadil Araujo. To hlavní se pak ale odehrálo v druhé polovině zápasu. Nejprve přišlo vyloučení Kirschnera, který uviděl druhou žlutou kartu a tedy červenou a oslabil tak svůj celek. Hosté přesilovku o zhruba 10 minut později využili a šli do dvoubrankového vedení. Pak ale přišla rána z kopačky Glushacha, který vymetl horní růžek branky – 1:2. Domácí se nevzdávali a tlačili svého soupeře, ač byli v oslabení. Odměnou pro Znojmo pak byla branka Papeže v 88. minutě. Všechny body ale mohli ještě přeci jen brát hosté, kteří dostali k dispozici pokutový kop v nastaveném čase. Míč si postavil střelec druhé jihlavské branky – Tall Mame Alassane Laye, který však penaltu zahrál velmi špatně a Polepil ho vychytal. Znojmo tak bere velmi cenný bod ze zápasu, kde prohrávalo o dvě branky a zvládlo během zhruba 20 minut utkání dorovnat.

90+3

90+3
    Více se toho v zápase asi nestane. Nastavené tři minuty už jsou téměř u konce.

90+2
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Žalud.

90+2
    Tall Mame nedává gól! Mizerně kopnutou penaltu lapil Polepil!

90+1
    Penalta pro hosty v samém závěru!

90
    Shudeiwa se snažil dostat centr do vápna domácích, ale trefil jen prvního bránícího hráče Znojma.
    88. PAPEŽ - 2:2

88
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    A toto je už branka! Velký podíl na brance má Robert Russmann, který se dokázal dostat k centru přes dva hráče Jihlavy a odcentroval na druhou stranu na úplně volného MARTINA PAPEŽE, který hlavičkou uklidil míč do prázdné sítě!

87
    Střídání v týmu FKM Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Savi, přichází Crhan.

87
    Zakončení Russmanna šlo vysoko nad branku.

86
    Christodoulou zahrál na zemi rukou. Znojmo může pokračovat na míči.

85
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Glushach, přichází Bartůněk.

84
    Tall Mame si všiml vysunutého brankáře a zkusil ho přelobovat. To se mu nepovedlo.

Dnešní utkání sleduje na stadionu 240 diváků.