Olomouc – Motor ČB 5:1 (kon.) | Znojmo – Pardubice 3:10 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:3 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 4:0 (kon.) | HC Kladno – K. Vary 0:4 (kon.) | Slavia – Liberec 4:2 (kon.)
HC Sparta Praha
5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 07.01.2012, 12:30 • Tipsport Arena • DHL Extraliga juniorů

Nic dalšího už se však nestane a Sparta bere z dnešního zápasu všechny tři body. O výsledku rozhodl trhák ve třetí třetině, na který jinak statečně bojující Boleslav již nedokázala ragovat. To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (14:38:32)

60:00

59:32
    Přece jen je tu ale ještě poslední naděje pro hosty. Za držení je vyloučen domácí Doležal.

59:13
    Boleslav je v pěti.

58:25
    Sparta se již nikam nežene a využívá početní výhody jen k tomu, že drží puk a v klidu kombinuje.

57:13
    S boleslavskými nadějemi na vyrovnání to už nevypadá příliš dobře. Na dvě minuty je vyloučen Ficek za hákování.

56:45
    Pěknou individuální akací se prezentoval Koudela, ale po kličce do středu mu puk sjel a nemohl lépe zakončit.

55:59
    Je po přesilovce.

55:16
    Hampl v oslabení tak dlouho napadal rozehrávku hostů, až vybojoval puk pro Procházku, ten ale našel jen Příhodův beton.

54:27
    Boleslav ale výhodu nezačíná dobře, zakázané uvolnění.

53:59
    Sparta sice dostala puk do branky, ale bylo to až po odpískání. Domácí budou naopak čelit přesilovce, vyloučen je, jak jinak než za sekání, Brzobohatý.

53:40
    Boleslav teď Spartě několikrát zle zatopila, ale střeleckým pokusům domácích chybí přesnost.

53:03
    Šikovně to zkoušel švihem na druhé straně Pešut, ale minul.

51:17
    Sparta právě vstřelila branku!
    Boleslav po inkasované brance polevila a je tu další trest. Po přihrávce od mantinelu se sám před brankou zjevil ARTUR RIBALKIN a zavěsil pod břevno. Příhoda neměl šanci. Asistence: Patrik Brzobohatý a Dominik Simon.

49:43
    Domácí se nakonec znovu dočkali až v pěti. Střelu od modré usměrňuje za Příhodova záda DAVID SKŘIVÁNEK. Asistence: Frank Kučera a Patrik Brzobohatý.

48:18
    Simon sám u tyčky hostů nepochopitelně netrefil odkytou klec!

47:58
    Boleslav oslabení sehrála skvěle.

47:00
    Sparta sice kombinuje, ale vůbec nestřílí. Přesilovka 5 na 3 zatím působí trochu bezradně.

45:58
    A trestná lavice hostů se dále zaplňuje. Soukup dostává dvě minuty za držení a jelikož si neodpustil diskuse s rozhodčím, navíc inkasuje ještě osobní trest.
    GSA

Robin Mana

Branky a nahrávky: 10. Sovík (Kolář), 33. Škop, 35. Simon, 50. Skřivánek (Kučera, Brzobohatý), 52. Ribalkin (Brzobohatý, Simon) - 5. Koudela (Kulich, Protivný), 24. Koudela, 40. Pešut (Rys, L. Vrba)

HC Sparta Praha: Kocián (Neužil) - T. Příhoda, Švaříček, Skřivánek, Kolář, Ribalkin, Škop, Doležal, Vlček, Müller, Merta, Kučera, Brzobohatý, Eis, Matějček, Simon, Sovík, Hampl, Procházka. Trenér Arnošt.
    BK Mladá Boleslav: A. Příhoda (Sejpal) - Serbus, Ficek, Havel, Marek, Brandejský, Kurka, L. Vrba, Pešut, Čeček, Frolík, Protivný, Rys, Kulich, F. Vrba, Daráš, Koudela, Piskoř, Soukup. Trenér Potěšil.

Rozhodčí: Lacina - Žemlička, Nepomucký