Znojmo – Vratimov 5:0 (kon.) | Zlínsko – Uničov 1:2 (kon.) | Rosice – Vrchovina 3:0 (kon.)
Hlučín – Frýdek-Místek 0:2 (kon.)
1. SC Znojmo FK
5:0 (0:0)
FC Vratimov
Pátek 15.04.2022, 10:15 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 24. kolo

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek Velkého pátku. (12:06:01)

Zápas je u konce. Po prvním poločase to vypadalo na ne příliš záživný fotbal. Brankáři byli bez práce a moc akcí jsme neviděli. Do druhého poločasu vstoupily obě mužstva podobně, až do chvíle, než padla první branka. Tomáš Okleštěk se potom rozstřílel a během šesti minut nastřílel tři branky. Znojmo pak bylo při chuti a na koni a přidalo další dvě branky. Vratimov si tak domů odveze bůra a fotbalisté Znojma mohou slavit vysoké vítězství a tři body do tabulky.

90

90
    Nechybělo moc a mohlo to být 6:0! Kartišovsovu přihrávku si našel Piatov, který zakončoval sice na branku, ale jen do noh brankáře!

90
    Holman se snažil vysunout spoluhráče do další akce, ale obrana přihrávku dobře přečetla.
    89. PROKEŠ - 5:0

89
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Pátou branku přidává TOMÁŠ PROKEŠ, který si našel centr Davida Štrombacha a hlavou se nemýlil!

Dnešní zápas sleduje 240 diváků.

86
    Klejnot ukopl Štrombachovi míč od kopaček na roh.

85
    Vratimov zkouší zakončovat z velké dálky, ale to cesta nebude. Míč skončil několik metrů za brankou Znojma.

84
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Kirschner, přichází Prokeš.
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Russmann, přichází Kartišovs.
    83. KIRSCHNER - 4:0

83
    Dziuba špatně přihrál dozadu na brankáře a k míči se dříve dostal PETR KIRSCHNER, který brankáře obešel a pak už to neměl složité, pouze dovedl míč do prázdné branky!

80
    Przybysz si několikrát vyměnil míč s pravým obráncem, než odkopl míč dopředu na spoluhráče. Na domácích je vidět klid, kdy vedou o tři branky a utkání už dohrávají.

79
    Vratimovu se nedaří dostávat přes obranu Znojma a zakončovat. Všechny jejich akce končí před velkým vápnem domácího mužstva.