Znojmo – Ostrava B 1:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:1 (0:1)
FC Baník Ostrava B
Pátek 20.05.2022, 17:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:53:25)

Je konec. Rozhodčí ukončil zápas 40 vteřin před vypršením nastaveného času při slibně se rozvíjející akci Baníku, což se hostům samozřejmě hodně nelíbí. Znojmo tak remizovalo s béčkem Ostravy 1:1.
    V 5. minutě se Šín dostal do velké šance, ale brankář Kuchynskyi jej vychytal. Ve 22. minutě musel Murin na druhé straně likvidovat dělovku soupeře. Před poločasem se domácí dopustili faulu uvnitř pokutového území a následnou penaltu proměnil Petr Jaroň.
    V 55. minutě se Holaň dostal v dobré šanci ke střele, ale Kuchynskyi podržel domácí celek. V 67. minutě Znojmo získalo rohový kop, po kterém se prosadil Březina, jenž byl na hrací ploše pár vteřin. Ke konci zápasu už k vidění nebyla žádné větší šance.

90+3
    Po ukončení zápasu uviděl za řeči žlutou kartu hostující brankář Murin.

90+3

90+2
    Prokeš se nyní dostal do slovní přestřelky s Říhou a oba uviděli od sudího kartu žluté barvy.

90+1
    Baník se dopustil nedovoleného zákroku při útočné akci a u míče tak bude Znojmo.

90
    Rozhodčí nastavil 3 minuty navíc.

Dnešní utkání sleduje 200 diváků.

90
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
    ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Prokeš.

Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
    ze hřiště odchází Boháč, přichází Stojičevič.

89
    Ostrava získala autové vhazování na své polovině, ale posléze se Boháč prezentoval špatnou přihrávkou.

87
    Střela ze strany domácích z dálky neměla razanci a navíc letěla hodně vedle brány Murina.

86
    Znojmo zatlačilo soupeře ke konci utkání a získalo volný kop.

84
    Yusuf se snažil napadat rozehrávku soupeře, ale dostal míčem přímo do obličeje a na hrací ploše je doktor.

82
    ze hřiště odchází Kirschner, přichází Bartůněk.

ze hřiště odchází Sotorník, přichází Blahuta.

81
    Domácí celek se z levé strany sice dostal ke střele, ale ta letěla jen vedle brány.

80
    Je před námi posledních deset minut a stav je mezi Znojmem a Baníkem nerozhodný 1:1.

78
    Matěj Šín poslal soupeře tvrdě k zemi a uviděl od sudího žlutou kartu.

77
    Faul ze strany domácích a Baník rychle rozehrál, ovšem centr z pravé strany nepřinesl nic vážnějšího.