Dukla Praha – Jihlava 5:0 (kon.) | Příbram – Olomouc B 5:0 (kon.) | Opava – Táborsko 1:0 (kon.)
FK Dukla Praha
5:0 (2:0)
FC Vysočina Jihlava
Pátek 30.09.2022, 16:30 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

Fotbalisté Dukly slaví před hlavní tribunou s nadšenými fanoušky rekordní vítězství sezóny, které by asi tři minuty před přestávkou nikdo nehádal. Jihlava však své šance zahazovala, dvakrát trefila tyč, několikrát zasáhl brankář Šťovíček. Na první střelu domácích se čekalo do 43. minuty, ale hned skončila v síti. Ještě před přestávkou zvýšil Hrubeš, po přestávce inkasovali hosté ještě třikrát a vezou si z hlavního města čtvrtou porážku v řadě. (18:25:29)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 2:7. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:13.

90+2

90+2
    Ve zřejmě poslední akci zápasu zastavuje Adedirana ofsajd.

90
    Rozhodčí Dorušák nastavuje dvě minuty.

90
    Dukla právě vstřelila branku!
    Třešnička osazena na dort v poslední minutě. Barac krásně vysunul Hufa, který postupoval jeden na jednoho, počkal na náběh QUADRI ADEDIRANA a předložil mu míč před bránu. Zcela volný střídající Nigerijec nezaváhal a propálil brankáře.

89
    Moulis si vynutil faul a dostal míč od Havelky z trestného kopu do volného prostoru, exteplický křídelník však opět centroval příliš vysoko.

87
    Vedral si na pravém křídle narazil s Vítkem, pomáhal si však prorážením.

86
    Ogiomade také nevěděl, co s míčem, tak vystřelil zpoza pokutového oblouku vysoko a daleko od brány.

84
    Ofsajd je správně máván Adediranovi.

83
    Araújo-Wilson střílel z 22 metrů přesně doprostřed brány a nachází připravenou náruč domácího brankáře.

82
    Dukla sehrála pěknou kombinaci, Moulisův centr z pravého kraje velkého vápna byl však pro Hufa vyšší než potřeboval.

81
    Dukla si s rozehrávkou pospíšila, Ulmanova střela zpoza šestnáctky proletěla metr vedle pravé tyče.

80
    Šebrleho centr z otočky srazil Vedral na roh a bůhvíproč se hlásí rozhodčímu.

78
    Střídá také Vysočina Jihlava:
    ze hřiště odchází Tomáš Svoboda, přichází Marvis Ogiomade.

78
    Dukla Praha využívá zbylé dvě možnosti ke střídání naráz:
    odcházejí úspěšní střelci Kim Sung-bin a Lukáš Matějka, které nahradí David Huf a Quadri Adediran.

77
    Ťukes na jeden dotek mezi Matějkou, Havelkou a Šebrlem vypíchli hosté v poslední chvilce.