Třinec – Příbram 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Olomouc B 3:2 (kon.) | Slavia B – Vlašim 1:1 (kon.)
Prostějov – Vyškov 1:0 (kon.) | Karviná – Chrudim 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Jihlava 7:2 (kon.)
Líšeň – Táborsko 3:1 (kon.) | Opava – Sparta B 1:2 (kon.)
FK Dukla Praha
3:2 (2:1)
SK Sigma Olomouc B
Středa 19.04.2023, 17:00 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 23. kolo

Dukla měla do dnešního utkání znamenitý nástup a v 9. minutě ji poslal do vedení Matějka. Nakonec byl ale po dvojitém olomouckém vyrovnání, které vždy přišlo po pasivním úseku domácích, vítězným až gól Pavla Moulise hlavou ze 71. minuty. Dukla se přiblížila barážovým příčkám na čtyři body po šesté jarní výhře ze sedmi utkání a je naplno v boji o postup, což po začátku sezóny asi nikdo nečekal. Hosté jsou naopak po dnešku tři body od sestupu.
    Z už docela chladné Julisky se loučím a děkuji za pozornost. (18:52:58)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 20:22.

90+4

90+3
    Půl minuty před koncem vybojoval míč Langer, vytloukl bloky o Hodka a Digaňa spěchá s odkopem od brány. Jenže ten končí dalším faulem hostů v hlavičkovém souboji.

90+3
    Ještě taktické střídání v mužstvu Dukly Praha:
    ze hřiště odchází David Kozel, přichází Filip Matoušek.

90+1
    Žlutou kartu dostal Dele Israel (Sigma Olomouc B). Domácí mohou šetřit čas na útočné polovině.

90
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Trenér Dukly Petr Rada střídáními (přesně řečeno jedním z nich) vyztužuje defenzívu:
    ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Jiří Piroch,
    ze hřiště odchází Lukáš Matějka, přichází Lukáš Buchvaldek.

88
    Hosté nakopli dlouhý míč do šestnáctky, Nwankwo si však dělal prostor k nůžkám marně.

87
    Následný roh Dukly zhatil útočný faul, za který navíc Jakub Hodek (Dukla Praha) dostává žlutou kartu.

86
    Z trestného kopu prostřelil zeď Hodek, jenže Digaňa byl u pravé tyče včas a skvěle zneškodnil i dorážku úplně volného Šebrleho.

85
    Nwankwo fauloval 25 metrů od brány, modrá zeď se staví na velké vápno.

84
    Domácí teď soupeře pořádně sevřeli před jeho bránou. Zprava postupoval na brankáře Moulis, sice Digaňu obhodil, ale Sigmu zachránil na brankové čáře hlavou Bednár. Jen na chvilku, protože z druhé vlny pálil pod břevno Kozel a to se již musel vyznamenat Digaňa, který robinzonádou vyškrabuje.

83
    Do šestnáctky Sigmy se zprava hezky prosmýkl Hodek, v jeho akci pak ještě pokračoval Šebrle, ale nakonec je do zakončení nepouští Israel.

82
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Filip Uriča, přichází Precious Uchechukwu Nwankwo,
    ze hřiště odchází Daniel Grečmal, přichází Mikeš Cahel.

81
    Po odvráceném rohu ještě sedí na trávníku domácí Barac, sudí však nechává vhazovat béčko Sigmy.

80
    Baracův kroucený pas prodloužil ze vzduchu luxusní patičkou Moulis na Šebrleho, před kterým stačil v poslední chvíli zblokovat na roh Israel.