Zlínsko – Vel. Meziříčí 3:1 (kon.) | Hlučín – Rosice 0:0 (kon.) | Hranice – Znojmo 0:3 (kon.)
SK Hranice
0:3 (0:1)
1. SC Znojmo FK
Pátek 12.05.2023, 19:00Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

0:3 to je výsledek, který bude strašit Hranice v této sezoně v souvislosti se Znojmem. Jak na podzim, tak i dnes prohrály stejným výsledkem, což znamená, že si přerušily svou sérii tří remíz 1:1 a doposud na jaře doma nevyhrály. Znojmo naopak dnes venku vyhrálo podruhé na jaře a po domácí výhře 2:0 nad Vysočinou, drží tak už brankář Škugor 185 minut bez inkasového gólu.

Před sobotními a nedělními zápasy Znojmo je v tabulce 11., Hranice klesly o jednu pozici na místo 14. V dalším kole hostí Znojmo desátý Frýdek-Místek, Hranice pojedou na půdu posledních Vítkovic.

Děkuji za pozornost a budu se těšit na počtenou. (21:25:30)

90+2

82
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
    ze hřiště odchází Kilibarda, přichází Mrkva,
    ze hřiště odchází Ledecký, přichází Březina.

76
    Střídání v týmu SK Hranice:
    ze hřiště odchází Kundrát, přichází Cverna,
    ze hřiště odchází Grygar, přichází Pečeňa,
    ze hřiště odchází Hapal, přichází Marek.

75
    Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Gomes De Gouveia).

74
    Žlutá karta pro tým SK Hranice (Vymětalík).

71
    ze hřiště odchází Outtara, přichází Gomes De Gouveia,
    ze hřiště odchází Pálfi, přichází Kartišovs.

71
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    K asistenci na druhý gól přidal i svou branku DAO ISMAEL STEPHANE OUTTARA.

67
    MARKO KILIBARDA se po akci Outtary prosazuje jako nejlepší střelec svého mužstva a přidává šestou branku v sezoně a posílá hosty o dvou brankového vedení.

64
    ze hřiště odchází Berčík, přichází Dittmer.

58
    Žlutá karta pro tým SK Hranice (Rolinc).

50
    ze hřiště odchází De Vasconcelos, přichází Lukčo.

46
    ze hřiště odchází Koláček, přichází Vymětalík.

46

První poločas máme za sebou, hosté zatím vedou brankou Davida Ledeckého ze 17.minuty. Uvidíme, co nám přinese zbývajících 45 minut pod umělým osvětlením.