Vel. Meziříčí – Zlín B 3:1 (kon.) | Zlínsko – Slovácko B 2:0 (kon.) | Znojmo – Frýdek-Místek 0:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:0 (0:0)
FK Frýdek-Místek
Pátek 19.05.2023, 17:30 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo

Dnešní zápas nakonec žádný gól nepřinesl, neboť hosté i s územní převahou nedokázali překonat skálopevnou obranu domácích a vyložených šancí na obou stranách bylo pomálu, především v první půli, i když tyčku hosté nastřelili i v půli druhé.

Oba soupeřei se tak rozešli podobně jako na podzim smírně, tehdy ale diváci na stadionu Ve Frýdku-Místku viděli alespoň po jedné brance za deštivého počasí na obou stranách.

Z dnešního prosluněného znojemského Městského stadionu v Husových sadech se s vámi loučím, děkuji za pozornost a budu se těšit zase brzy na počtenou. (19:27:17)

90+2

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Gomes De Gouveia).

88
    Hostující síť už se třepetala, ale jen ta boční po přímém kopu z pravé strany domácího týmu.

85
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
    ze hřiště odchází Lukčo, přichází Gomes De Gouveia.

Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Janjuš, přichází Konečný,
    ze hřiště odchází Střelec, přichází Kohut.

85
    Další střela hostů skončila nad břevnem.

84
    Gólman Škugor si ale bez nervů došel pro centr a nebezpečí pro tu chvíli zažehnal.

83
    Trajkovič si teď až příliš hrál a kličkoval s míčem až se dopustil faulu z nebezpečného místa pro svůj tým.

82
    Po rohu se stále hraje na polovině domácích.

81
    Hosté se nadále snaží ukořistit více jak jeden bod, mají další roh.

77
    Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Lukčo).

75
    ze hřiště odchází Mrkva, přichází Pálfi,
    ze hřiště odchází Kartišovs, přichází Kilibarda,
    ze hřiště odchází De Vasconcelos, přichází Baaloul.

ze hřiště odchází Martiník, přichází Balkov.

73
    Z rohu se vyklubal domácí protiútok, který ale skončil Kilibardovým ofsajdem.

72
    Další rohový kop pro Frýdek-Místek.

71
    Tečovanou střelu Lukča hostující Gergela jen s námahou konečky prstů odklonil, aby u nešla k tyčce do brány.

69
    Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Ivanović).

68
    Zhruba 25 minut do konce zápasu i s nastavením, ale diváci na znojemském městském stadionu zatím žádnou branku neviděli.

65
    Faul domácích krátce za půlkou, míč mají hosté.

Milan Šoba

Branky:

Karty:   51. Trajković (ZNO), 59. Putu (ZNO), 69. Ivanović (ZNO), 77. Lukčo (ZNO), 90. Gomes De Gouveia (ZNO) – 54. Obuch (FRM)

1. SC Znojmo FK: Škugor – Baaloul (75.De Vasconcelos), Trajković, Bartůněk, Ivanović (K), Pálfi (75.Mrkva), Dao, Kilibarda (75.Kartišovs), Suchý, Ledecký (46.Putu), Lukčo (85.Gomes De Gouveia)
    Náhradníci: Hamza – Březina

Trenér: Rui José Capela Batista

FK Frýdek-Místek: Gergela – Blejchař, Massaniec, Velner (K), Nevřela, Janjuš (85.Konečný), Obuch, Střelec (85.Kohut), Martiník (75.Barkov), Hykel, Rubý
    Náhradníci: Prokel – Kostka, Zupko

Trenér: Robert Pištěk

Rozhodčí: Tomáš Kostelník – Luboš Drozdy, Pavel Budovič
    Delegát: Václav Briksa