Vyšehrad – Rokycany 5:1 (kon.) | Admira Praha – Vltavín 1:4 (kon.) | Litvínov – Vilémov 0:1 (kon.)
Uhříněves – Kolín 0:3 (kon.) | Dobřichovice – Králův Dvůr 1:3 (kon.) | Č. Krumlov – Strakonice 0:4 (kon.)
Tachov – Domažlice 1:3 (kon.) | Jablonec n. J. – Hlavice 2:1 (po pen.) | Náchod – Pardubice 0:7 (kon.)
Nové Strašecí – Kladno 1:0 (po pen.) | Litol – Bohem. Pr. 1:4 (kon.) | Brozany – Most 0:2 (kon.)
Nový Bydžov – Žižkov 1:5 (kon.) | Holice – Kutná Hora 0:2 (kon.) | Dvůr Králové – Převýšov 2:1 (kon.)
Meteor – Roudnice 3:2 (po pen.) | Neratovice – Chomutov 0:2 (kon.) | Svitavy – Žďár n/S 4:0 (kon.)
Mutěnice – Zlín 0:4 (kon.) | Zlínsko – Karviná 0:3 (kon.) | Vyškov – Břeclav 1:3 (kon.)
Bohunice – Prostějov 1:3 (kon.) | Bystrc – Kroměříž 1:2 (kon.) | Rosice – Hulín 4:1 (kon.)
Mikulovice – HFK Olomouc 0:3 (kon.) | Líšeň – Znojmo 0:1 (po pen.)
po penal.
SK Líšeň 2019
0:1 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Neděle 29.07.2012, 17:00Pohár FAČR

69
    Hosté podruhé střídají. Roman Hříbek přepouští své místo Ondřeji Sukupovi.

46
    Hosté do druhé půle střídají. Odešel Matúš Lacko místo kterého bude hrát Tomáš Lukáš.

76
    Domácí poprvé střídají. Odešel žlutou kartou napomenutý Oprchal, kterého nahradí Michal Šudoma.

75
    Hostující Tomáš Okleštěk dostal další žlutou kartu.

67
    Hned vzápětí další žlutá karta, kterou tentokráte obdržel Oprchal.

66
    Hostující obránce Avdič dostává žlutou kartu.

55
    Domácí Alois Hyčka dostává žlutou kartu.

10
    Domácí hráč Martin Široký dostává žlutou kartu.

Konec zápasu. (19:22:50)

90
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Hosté ze Znojma vítězí v penaltovém rozstřelu 4:3 díky rozhodující penaltě, kterou proměnil RADEK BUCHTA!

Střílení penalt začíná.

Ani druhá půle branku nenabídla, a proto za pár minut začne střílení pokutových kopů.

Druhý poločas skončil.

V prvním poločas byl k vidění kvalitní a zajímavý fotbal, kterému nechyběly pohledné kombinace nebo šance, ze kterých se ale zatím žádná neujala. Rozhodně se ale bylo na co dívat, doufejme, že to bude pokračovat i ve druhém poločase.