Znojmo – Žižkov 0:0 (kon.) | Karviná – Čáslav 1:1 (kon.) | Varnsdorf – Vlašim 3:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Most 2:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:0 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Neděle 21.10.2012, 14:30 • Hostan Arena, Městský stadion Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je pro tuto chvíli vše. Přeji pěkný zbytek nedělního dne a na počtenou. (16:52:13)

Bezbrankovou remízou skončil zápas Znojma s Viktorkou Žižkov. Utkání prvního s druhým nenabídlo příliš ofenzivní fotbal. Znojmo mělo především v druhé půli poziční převahu, hostům ale zřejmě bod stačil a v tabulce se tak nic nemění. Znojmo je první a Žižkov zatím o skóre druhé před HFK Olomouc.

90
    Hosté poprvé střídají. Hřiště opouští Lukáš Bartošák a nahrazuje ho Lukáš Bodeček.

89
    Zápas už se chýlí ke svému konci. Sukupovi se nepovedlo zpracovat dlouhý míč.

87
    Znojmo se ještě v závěru snaží vstřelit rozhodující gól, ale stále se mu nedaří vypracovat si nějakou vážnou šanci.

85
    Žlutá karta pro Antona Slobodu (ZIZ).

85
    Střídání na znojemské straně. Hřiště opouští Václav Vašíček a nahrazuje ho Dominik Mandula, tedy post za post.

84
    Znojmo v dobré útočné akci, ale přechod do útoku byl pomalý a navíc nepřesný,

83
    Sukup ošetřován, ale není to nic vážného a znojemský hráč se znovu zapojil do hry.

82
    Yonov nyní dvakrát zasáhl v obraně a málem se ještě znojemští hráči šli do zajímavé útočné akce.

80
    Zápas pomalu, ale nezadržitelně míří ke svému remízovému konci. Hráči obou týmů už mají pouze deset minut.

78
    ...A na straně hostí pak Kaarel Kiidron (ZIZ).

78
    Rozhodčí nyní uděloval karty na obě strany. Dostal ji Václav Vašíček (ZNO)...

78
    Hříbek se dokázal na pravé straně uvolnit, dostal se do vápna a pak zpětnou přihrávkou vybídl Vašíčka k zakončení, na něm však viseli dva hráči hostí a tak nakonec skončila střela vedle.

78
    Avdič dnes hraje dobrý zápas, teď zastavil za pomoci svých spoluhráčů další útok Žižkova.

77
    Standardka Žižkova se nesetkala s úspěchem. Pro hosty jedna z mála šancí na vůbec nějaké ohrožení znojemské branky.

75
    Znojmo má ve druhé půli územní převahu, ale zatím ji nedokáže přetavit v nějaké dobré šance. Vypadá to, že Žižkov je dnes s jedním bodem spokojený.

74
    Dnešnímu utkání přihlíží 1215 diváků, největší návštěva ve Znojmě v této sezóně.