Karviná B – Ostrava B 1:0 (kon.) | Slovácko B – Znojmo 0:0 (kon.) | Uničov – Uh. Brod 2:0 (kon.)
Zlín B – Hranice 4:0 (kon.) | Zlínsko – Start Brno 0:1 (kon.)
1.FC Slovácko B
0:0 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Neděle 10.03.2024, 10:15 • UMT Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou. (12:44:47)

Dnešní utkání sledovalo 91 diváků.

Zápas 18. kola mezi B-týmem Slovácka a Znojmem končí za remízového výsledku 0:0.
    V prvním poločase se klidně mohly dostat oba celky do vedení. Jako první zahrozil domácí útočník Tadeáš Koryčan, který se dostal k propadnutému balonu a po zasekávačce vypálil jen těsně vedle bližší tyče. Asi po dvaceti minutách hry mělo velkou šanci Znojmo, a to když Rocha Ferreira napřáhl ke střele a jeho dalekonosný pokus skončil na břevně. Poté ještě mohl otevřít skóre Milanov, ale branku přestřelil.
    Do druhé půle vstoupilo lépe Znojmo, které si také v 61. minutě vypracovalo asi největší příležitost celého utkání, avšak Abreu Vilela Rodrigo zblízka napálil jen tyč. O pár minut později pak ale udělala obrana hostů chybu a nechala zakončit Onuohu, ten však napálil jen brankáře Škugora. V závěru se Slovácko snažilo o vítěznou branku, skóre se však neměnilo a nakonec zápas skončil 0:0.

90+2

90+2
    Kimův nákop ale nevyšel, takže zápas skončí remízou.

90+1
    Slovácko ale získalo míč zpátky a nakonec vybojovalo také standardku.

90+1
    Kočího nákop směřoval na Koryčana, ale nakonec končí balon v rukavicích Škugora.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Znojmo se snažilo znovu zahrozit, ale nakonec je pískán faul na Kima.

89
    Hosté se teď znovu dožadovali penalty, ale zákrok na Silase nedovolený nebyl.

88
    Svou rozehrávku ale nasměroval jen do zámezí.

88
    V průběhu 88. minuty bude odkopávat balon z obranné poloviny Alexander Urban.

87
    Kratochvíla sice udržel míč na hřišti, ale jen pro soupeře, který ale také dlouho u balonu nevydržel.

86
    Nákop na Koryčana jen propadl za záda útočníka Slovácka, hraje zase hostující tým.

86
    Znojmo se svou akcí po levé straně neuspělo, dobrou defenzivní práci odvedl stoper Holásek.

85
    Slovácko ale rozehrávalo chvíli nato standardku, míč však odvrátil do bezpečí střídající Filipe Duarte.

84
    Napadající Kim tečoval nákop znojemského kapitána Dantase Matheuse a následně ještě chtěl dohrát hráče hostů, míč však nevybojoval.

84
    Po ošetření Ferreiry bude moci rozehrávat Znojmo.

82
    Znojmo rozehrávalo na obranné polovině, následně se ale provinil faulem Novák. Faulovaný Rocha Ferreira ale špatně dopadl a musí být ošetřen.