Slavia – Třinec 5:6 (po s.n.) | Sparta – Pardubice 3:2 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 5:3 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Kladno – Litvínov 2:1 (kon.) | Zlín – Plzeň 1:4 (kon.)
Berani Zlín
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 14.10.2012, 18:15 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Zlínští hokejisté vstřelili pouze jediný gól a na to se vyhrát nedá. Indiáni zaslouženě vládli utkání od druhé třetiny a odnáší si z utkání všechny body. Výborným výkonem se prezentoval hostující brankář Tuukka Rask. Zlínským nepomohlo ani střídání brankáře. Dvěma góly se blýskl hostující Ondřej Kratěna, Berani tak dvě utkání po sobě nezískali ani bod. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek neděle. (20:32:54)

60:00

58:24
    Hamrlík je na ledě, Zlín kompletní.

58:14
    Ondřej Kratěna (PLZ) 2 minuty vysoká hůl.

56:24
    Dnes se vylučuje co chvíli, za nedovolené bránění si odsedí dvě minuty Martin Hamrlík (ZLN)

56:10
    Dnešní utkání sleduje pouhých 3521 diváků.

54:42
    Škodovka se dokázala opět ubránit, Pitule je na ledě.

53:28
    Hamrlík, Köhler a ještě Hamrlík, v tomto pořadí si vyměnila zlínská dvojice puk, Rask proti střele zlínského obránce zasáhl včas levým betonem.

52:41
    Za hákování si odpyká dvě minuty Tomáš Pitule (PLZ)

51:24
    Minutu dlouhá přesilovka Zlína pět na tři, byla doslova tragická. Indáni jsou na ledě se všemi hráči.

50:21
    Dvořák je na ledě, Plzeň ve čtyřech.

49:24
    Zlín bude hrát přesilovku pět na tři, vyloučen je za podražení Martin Straka (PLZ)

48:21
    Michal Dvořák (PLZ) si za katrem odsedí dvě minuty za podražení.

47:10
    Vlasák zblokoval nepovedenou střelu Hamrlíka, nakonec mu kotouč uskočil a tak se žádný únik nekonal.

46:36
    Zlínští byli v přečíslení tři na dva, Čech zvolil nahrávku na Melenovského, kterého Tuukka Rask vychytal výborným zákrokem.

44:50
    V této přesilovce se hosté moc neukázali, Čajánek je na ledě.

42:50
    Za hrubost si odsedí dvě minuty domácí kapitán Petr Čajánek (ZLN)

41:04
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň si svoji dravost ze druhé třetiny přenáší i do té poslední. ONDŘEJ KRATĚNA si vyměnil puk s Jakubem Lvem a překonává ležícího Sedláčka. Asistence: Jakub Lev. Plzeňský útočník se dnes trefuje podruhé do zlínské branky.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 6. Čech (Leška) - 3. Gulaš (Straka, Balej), 24. Straka (Gulaš, Vlasák), 29. Kratěna (St. Pierre, Lev), 42. Kratěna (Lev)

Berani Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Zámorský, Řezníček, Matějíček, Horák, Šenkeřík - Balaštík, Leška, Köhler - Honejsek, Čajánek, Veselý, Okál, Holík, Čech, Kubiš, Melenovský, Ondráček.
    HC Škoda Plzeň: Rask - Hanzlík, Ševc, Jeřábek, Slovák, Marušák, St. Pierre, Frolo - Gulaš, Straka, Vlasák - Kratěna, Kovář, Pletka - Balej, Havlíček, Dvořák - Petruška, Pitule, Lev - Heřman.

Rozhodčí: Jeřábek, Šír - Čech, Dřínovský