Vítkovice – Zlín 4:2 (kon.) | Litvínov – Motor ČB 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 4:0 (kon.)
K. Vary – Třinec 4:5 (po s.n.) | Slavia – Plzeň 3:2 (po s.n.) | Liberec – Sparta 1:2 (kon.)

65:00
    Lukáš Krenželok udělal svou typickou kličku a vystřelil Slavii bonusový bod. Rozhodující nájezd vstřelil Jaroslav Bednář.

Václav Pletka prostřelil Furcha mezi nohy - 2:1.

Jaroslav Bednář se trefil mezi betony - 2:0.

Jan Kovář udělal kličku na forhend, ale minul branku - 1:0.

Jaroslav Kalla uspěl trefou mezi nohy - 1:0.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:23
    Dominik Furch podržel kotouč pod svou lapačkou a půl minuty před koncem prodloužení se bude vhazovat po jeho levici.

63:57
    Zakázané uvolnění Plzně.

63:16
    Prodloužení přináší zatím pramálo šancí.

61:08
    Plzeňští hokejisté se nemohou dostat z vlastní obranné třetiny.

60:01

60:00

58:45
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Marušák poslal puk před branku volnému JANU KOVÁŘOVI, který se trefil přesně do šibenice a dodává utkání zajímavý náboj. Asistence: Jiří Marušák, Milan Gulaš.

57:59
    Oddechový čas pro hosty. Plzeň odvolává brankáře.

55:38
    Slavia právě vstřelila branku!
    Zápas má na rázem vedoucí tým. Stránský objel branku a snažil se zasunout kotouč k tyči. Puk se ale odrazil k dojíždějícímu MICHALU POLETÍNOVI, který jej dorazil za záda Mazance. Asistence: Jan Stránský, Petr Kadlec.

53:38
    Plzeňští hokejisté dostávají soupeře pod tlak. Utkání nabralo na tempu a na zajímavosti.

50:20
    Jaroslav Bednář v přečíslení obdržel kotouč a zvolil střelu mezi nohy, kterou Mazanec vyrazil.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 47. Hertl (Kalla, Kuboš), 56. Poletín (Stránský, Kadlec), 65. Bednář - 43. Straka (Marušák, St. Pierre), 59. Kovář (Marušák, Gulaš)

HC Slavia Praha: Furch (Kopřiva) - Kempný, Dresler, Kadlec (C), Sobotka, Kuboš, Beňovič, Kalla, Bednář, Klhůfek, Kučný, Jelínek, Krenželok, Poletín, Micka, Kolařík (A), Alinč, Sklenář, Růžička, Stránský, Hertl
    HC Škoda Plzeň: Mazanec (Svoboda) - Frolo, Jeřábek, St. Pierre, Schleiss, Kratěna (A), Straka, Kašpařík, Lev, Marušák, Kovář, Hollweg, Dvořák, Růžička, Havlíček, Mozík, Gulaš, Petruška, Johnson, Boháč, Pletka