Děčín – Bílina 3:7 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 25.11.2012, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR)

Domácí podali velice dobrý výkon, od druhé třetiny byli herně lepším týmem. Hosté se do hry dostávali hlavně v přesilových hrách a po chybách domácích hráčů. Ve třetí třetině se domácí snažili o vyrovnání, měli několik slibných šancí. Bohužel po chybě Martina Sobotky v power play hosté pojistili své vítězství.
    V příštím domácím utkání hostí Žihadla v neděli 1.12.2012 od 17 hod. Techniku Brno (19:52:16)

Utkání sledovalo 395 diváků.

60:00

59:31
    Žďár právě vstřelil branku!

Při hře bez brankáře udělal domácí obránce chybu na útočné modré a pro DANA KOTLÍKA nebyl problém z úniku zasunout puk do prázdné branky. Asistence: bez asistence.