Vsetín – Frýdek-M. 5:6 (kon.) | Jablonec n/N – Milevsko 6:3 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 3:8 (kon.)
Kobra – Děčín 3:2 (kon.) | Bílina – Tábor 2:3 (po pr.) | Sokolov – Klatovy 3:2 (po pr.)
Prostějov – Karviná (Baník) 1:2 (po s.n.) | Nový Jičín – Opava 3:6 (kon.) | Havířov – Val. Meziříčí 8:2 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 1:2 (kon.) | Technika Brno – Jindř. Hradec 8:2 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 6:0 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 1:4 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 4:5 (kon.) | Chotěboř – Nymburk 2:6 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Středa 28.11.2012, 18:00 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR)

Ve třetí třetině místo náporu ze strany domácích, tak si hosté hlídali své vedení, ale nezaháleli ani v ofenzívě, kterou nebezpečně podporovali bleskovými protiútoky. Ve 36. minutě se prosadil Tomáš Plachý, který tak ujel domácí obraně a s Teclem rozhodli dnešní klání. Zápas dokonal v 56. minutě Marek Hadrava. Konec utkání 1:4. Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni v domácím celku Dan Kotlík a na straně Pelhřimova Jan Čekal. Děkujeme za pozornost! (20:08:25)

60:00

59:25
    Dohrávají v klidu zápas.

59:06
    Hosté už kombinují na vlastní polovině.

58:38
    Domácí jdou do čtyřech. Menší trest dostane Dan Kotlík za krosček.

58:05
    Kubát se opět dostával do slibné možnosti Bezdek však nezakončil dobře.

57:47
    Postavení mimo hru domácích.

57:15
    Hra už ztratila spád. Hosté si v klidu hlídají výsledek a Žďár zdá se, že rezignoval.

56:14
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!
    Kubát zavezl kotouč do útočné třetiny, kde jej nahrál do levého kruhu. Odkud se úplně osamocený PŘEMYSL TOBOLA vydal mezi kruhy a prostřelil Petra Opršala mezi betony. Asistence: Jiří Kubát.

56:00
    Další útočná akce hostů.

55:27
    Plameny se snaží Spartaci vyrážejí k nebezpečným protiútokům.

54:09
    Znovu hosté udeřili z rychlého protiútoky Martin Hadrava zavezl kotouč před Opršala, který jej vyrazil pouze před sebe a do poloprázdné branky zakončil MAREK HADRAVA, který už měl jednoduchou pozici. Asistence: Martin Hadrava, Libor Bezděk.

54:06
    Hosté se nenechávají zatlačovat a sami vyrážejí k nebezpečným protiútokům.

53:20
    Nebezpečně zakončoval domácí Vítek do připravného Čekala.

52:50
    Pelhřimov hraje hodně zkušeně a nenechává domácí prostor.

52:20
    Stále souboj za brankou, kde Plachý sbíral cenné vteřinky. Žďáru se krátí čas.

52:05
    Kteří se s námahou brání.

51:49
    Hosté nyní topí Plamenům.

51:05
    Plameny nyní měli velkou šanci, ale Ježek na volného Březinu puk neprocpal.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 2. Dítě (Ježek, Staněk) - 20. Bezděk (Hadrava Martin, Tobola), 36. Plachý (Hrbatý, Tecl), 55. Hadrava Marek (Hadrava Martin, Bezděk), 57. Tobola (Kubát)

SKLH Žďár nad Sázavou: Opršal (Linhart) - Smejkal, Kolda, Střecha, Staněk, Šír, Pleva, Doležal - Man, Hron, Kotlík - Ježek, Březina, Dítě - Vítek, Kaňka, Plachý (C) - Slavík.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Svoboda) - Tobola, Adam, Jelínek, Veselý, Martínek, Posmyk, Kasalý D., Suk - Tecl (C), Plachý, Hrbatý - Hadrava Martin, Bezděk, Kubát - Votápek, Hadrava Marek, Kasalý F. - Kozlík.

Rozhodčí: Veinfurter - Novák, Potůček