Vsetín – Poruba 2011 4:3 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Přerov – Havířov 2:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:9 (kon.) | Opava – Prostějov 2:3 (po pr.) | Karviná (Baník) – Frýdek-M. 4:5 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
AZ Havířov
Středa 31.10.2012, 18:002. liga skupina Východ

Dnešní napínavé utkání je u konce. Tři body dnes zůstanou doma, Zubři o tom rozhodli ve třetí části, kdy vstřelil rozdílovou branku z dorážky Michal Rajnoch. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a týmy se střídali v usazování před brankářem soupeře. Zubři se po dnešní výhře dostávají do čela tabulky, skupiny východ. Dnes je to vše, hezký zbytek středečního večera napočtenou. (20:16:17)

60:00

59:40
    Zubři vyhazují na icing, hosté si berou oddechový čas.

59:32
    Brančík lehkým obloučkem těsně minul odkrytou klec hostů.

59:01
    Daneček je na střídačce, hosté to zkusí v šesti.

57:35
    Oba týmy mají tresty za sebou a jsou v plném počtu.

57:23
    Prokopova povedené střela končí na výborném Vojtkovi, ten dokázal zlikvidovat ještě Sztefkovu dorážku. Havířov v závěrečných minutách tlačí.

56:40
    Pechanec dělal potíže domácí defenzívě, až musel puk ze třetiny vyvést Brančík.

55:35
    Martin Balčík (HAV) 2 minuty hrubost, bude se hrát 4na4.

55:35
    Jiří Goiš (PŘE) 2 minuty hrubost

55:35
    Goišova střela po písknutí má menší dohru za Danečkovou brankou.

55:10
    Sprušil se šikovně uvolnil, svůj útočný výpad zakončil střelou do Danečka. Závěr utkání bude ještě zajímavý.

54:04
    Zubři tuhle přesilovku nesehráli vůbec dobře, Potočný je na ledě, hosté kompletní.

53:20
    AZ se zatím dobře brání, Zubři se v přesilovce dostávají do šancí zřídka.

52:04
    Havířov se oslabuje, Martin Potočný (HAV) 2 minuty za sekání.

50:49
    Zubři mají nejhorší za sebou, Osina je na ledě.

50:30
    Sedlák byl vybídnut Goišem v oslabení ke střele, jeho pokus mu příliš nesedl.

49:24
    Potočný číhal u levé tyčky, dlouho rozmýšlel se zakončením, nakonec trefil klečícího Vojtka. Opět se bude vhazovat.

49:05
    Domácí brankář zlikvidoval dorážku Potočného. Havířov ukazuje, že v této přesilovce nedá domácím nic zadarmo.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 33. Málek (Sprušil), 44. Rajnoch - 39. Bursík (Pechanec, Balčík)

HC ZUBR Přerov: Vojtek - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Osina, Kudělka, Drábek - Goiš, Sedlák, Kundrátek - Brančík, Sakrajda, Rajnoch - Kolář, Málek, Vaněk - Brada, Sprušil.
    AZ Havířov: Daneček - Prokop, Vydra, Krisl, Jonáš, Rimmel, Zientek, Balčík, Jaroch, Najdek, Kolařík, Klimša, Pechanec, Haas, Bursík, Potočný, Stránský, Sztefek, Pavlas, Matějek, Putniorz.

Rozhodčí: Volf - Matěj, Dučák