Prostějov – Vsetín 1:2 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 0:5 (kon.) | Karviná (Baník) – Havířov 5:3 (kon.)
Opava – Poruba 2011 2:8 (kon.) | Val. Meziříčí – Přerov 7:8 (po pr.)

62:00
    Prodloužení zatím bez větších šancí na obou stranách.

61:39
    Sklenář přerušuje hru daleko od své brány. Vhazuje se po jeho pravici.

61:10
    Domácí v útočném pásmu.

60:01

Před námi je prodloužení, do kterého půjdou domácí hráči v početní výhodě 18 vteřin.

60:00

58:20
    HC Přerov potrestán 2 minutami za příliš mnoho hráčů na ledě a následně Sakrajda obdržel 10 minutový trest za nesportovní chování,

58:15
    Závar před domácím brankářem, Kotouč několikrát poskakoval po brankovišti.

56:44
    Hosté dobře brání střední pásmo. Domácí mají potíže s přechodek do útoku.

55:00
    Vyloučen hostující Hanák za držení.

54:46
    Hra se přiostřuje, oba týmy nechtějí udělat chybu, která by vedla k případné rozhodující brance.

52:27
    A je opět vyrovnáno. Sedmou branku Přerova vstřelil RICHARD BRANČÍK. Bez asistence.

52:15
    Faltýnek využil špatné rozehrávky domácích a svou tvrdou střelou provětral betony brankáře Slováka.

50:59
    Brančík vs.Slovák podruhé. Domácí brankář bravůrně chytá.

50:24
    Opět rychlé snížení stavu z hole přerovských. Jiří GOIŠ využil zaváhání ve středním pásmu a prostřelil domácího brankáře. Asistence: Matěj Málek a Zdeněk Sedlák.

49:50
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Další branku Bobrů přidává po tečované střele Martin LEHEČKA. AsistencePatrik Machala.

49:32
    Zakázané uvolnění domácích.

Michal Václav

Branky a nahrávky: 18. Machala (Ambruz, Lehečka), 18. Bokroš (Voznica, Mikel), 29. Mikel (Voznica), 31. Lehečka (Machala, Varga Mar.), 44. Bokroš (Heča), 46. Bokroš (Voznica), 50. Lehečka (Machala) - 12. Vlček (Ditrich, Hanák), 19. Ditrich (Brančík), 25. Ditrich, 28. Ditrich (Sakrajda, Brančík), 44. Ferenc (Sprušil, Hanák), 51. Goiš (Málek, Sedlák), 53. Brančík, 63. Osina (Sprušil, Hanák)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) - Ambruz, Bokroš, Coufal, Heča, Kvapil, Lyzák, Lehečka, Machala, Martiník, Maršálek, Máša, Mikel, Schejbal, Smetana, Šoula, Vajda, Varga Mar., Varga D., Voznica
    HC ZUBR Přerov: Sklenář (Okáč) - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Osina, Kudělka, Málek, Goiš, Sedlák, Sakrajda, Brančík, Ditrich, Hanák, Kundrátek, Blinka, Sprušil, Vaněk