Liberec – Jablonec 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Brno – Znojmo 0:0 (kon.)
Ostrava – Olomouc 2:4 (kon.) | Slovácko – Jihlava 0:4 (kon.) | Frýdek-Místek – Orlová 2:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Slavia 0:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:0 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Středa 16.01.2013, 11:00 • TCM Ivanovice - Brno • Tipsport liga

Za malou chvíli startuje zápas mezi Jihlavou a Slováckem. (12:43:05)

Víc se už v tomto zápase nestane. Zbrojovka remizuje s Znojmem 0:0. Více ze hry měla v prvním poločase a i v druhém občas zahrozila, ale v útočném snažení to nebylo zcela ideální. Hosté dobře bránili a čekali na brejky. nakonec se v úplném závěru málem prosadil ještě nedávno hráč Zbrojovky Radek Buchta. Nestalo se tak a utkání skončilo bez branek.

89
    Ještě v závěru zahrával Hlísek standardku z levé strany, míč propadl až na Radka Buchtu, kterého vychytal Hladký. Ještě z toho byl roh, ale domácí si poradili.

89
    Poté se Znojemští ubránili a vypadá to, že zápas skončí nerozhodně.

87
    Další střela Zbrojovky a opět u toho byl Frejlach, jehož ránu Doleček konečky prstů vyráží na roh.

86
    Jen pro doplnění, žlutou kartu inkasuje kapitán Znojma Todor Yonov.

86
    ...jenže trefuje pouze zeď.

85
    Brno se v závěru poločasu snaží vstřelit branku, nyní bude kopat standardku Frejlach...

83
    Obrovská šance Zbrojovky, ve které byl Hyčka. Dostal se až před Dolečka a ten jeho ránu vyráží. Sice jen před sebe, tam už byl připraven stoper Yonov, jenž razantně odkopává do bezpečí.

80
    Šamánek si naběhl na centr, který na něj letěl do pokutového území a jeho hlavička šla těsně vedle.

77
    Szmekova nepovedá střela z hranice velkého vápna nemohla Hladkého ohrozit.

75
    Zhruba patnáct minut do konce poločasu a stále je stav 0:0, na hřišti se toho příliš neděje. Navíc nevíme přesně aktuální čas, od druhého poločasu vypověděla poslušnost časomíra.

72
    A ještě si zahraje Huška, který střídá Suse.

72
    Frejlachova nepovedená střela končí vysoko nad bránou.

70
    Ještě poslední změna v sestavě Zbrojovky. Odešel Halaška a na jeho místo jde Mohamed Traoré.

66
    Druhý poločas zatím příliš kvalitní fotbal nenabízí, ani jeden z týmů si doposud nepřipsal nějakou gólovou akci.

64
    Před nabíhajícím Halaškou zasahuje včas Šilinger, který hlavičkou posílá míč až na brankáře Dolečka.