Liberec – Bohemians 1905 0:3 (kon.) | Jihlava – Znojmo 2:1 (kon.) | Karviná – Frýdek-Místek 5:2 (kon.)
Slavia – Jablonec 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Táborsko 2:1 (kon.) | Brno – Slovácko 2:0 (kon.)
Č. Budějovice – Žižkov 0:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:1 (1:1)
1. SC Znojmo FK
Sobota 19.01.2013, 11:00 • TCM Brno Ivanovice • Tipsport liga

Je dohráno. Jihlava vyhrála skupinu a postupuje do závěrečné fáze tohoto zimního poháru. První poločas byl ještě vyrovnaný, ale v tom druhém rozhodla kvalita soupeře, který díky Kosakově penaltě vyhrál 2:1. Za druhý poločas si výhru Vysočina zasloužila. Tolik tento první zápas, za dvacet minut začíná Zbrojovka se Slováckem. (12:44:47)

90
    V závěru zápasu mohl přidat třetí branku Karel Kroupa, ale sám před Štefanem Yonovem zakončil pouze do jeho rukavic.

85
    Krátce před koncem zápasu Znojmo nakopává míče, ale stopeři soupeři si počínají s naprostým přehledem.

83
    Jihlava dobře brání a soupeře do ničeho nepouští. Naopak útočná snaha Vysočiny neustává a ještě se snaží přidat třetí pojišťující branku.

81
    Z levé strany nepřesně centroval Jungr a hostující brankář opět velice rychle rozehrává. Času už moc jeho mužstvo nemá.

79
    Po hodně dlouhé době se dostalo až před Hanušovu bránu, ale větší šanci si nevytvořilo.

78
    Znojmo má zhruba dvanáct minut na to, aby se ještě pokusilo o vyrovnání.

75
    V posledních minutách oba týmy hrají hodně kostrbatě, nedaří se souhra.

72
    Autor rozdílové trefy Jan Kosak nyní zahrával standardku z poměrně slušného palebné pozice. Jeho pokus však zamířil metr nad bránu.

70
    Kdepak, Znojmu nějak zmizel útok. Ve druhém poločase si Hanuš příliš nezachytá. Většina akcí se odehrává zcela jinde, přesně řečeno u Štefana Yonova.

69
    Ten musí sledovat poměrně pěkný fotbal, stejně jako zhruba stovka diváků v brněnském fotbalovém centru.

67
    Na tento zápas si našel cestu i legendární trenér Petr Uličný.

64
    Jak na to odpoví Znojmo, které ve druhém poločase zatím nic moc neukázalo.

61
    Jihlava právě vstřelila branku!
    I v tomto případě byla penalta provedena naprosto přesně a s přehledem. JAN KOSAK umístil míč doprostřed brány, Štefan Yonov si vybral levou stranu a Vysočina podruhé v zápase vede. Nutno dodat, že za druhý poločas ta branka padla zaslouženě.

60
    Penalta jasná i na druhé straně. Nabíhajícího Vašíčka zastavil nedovoleně brankář Štefan Yonov a byla nařízena další dnešní jedenáctka.

58
    Prvním potrestaným hráčem zápasu je znojemský Radek Buchta.

56
    Náhradní brankář Znojma Štefan Yonov si na nedostatek práce nemůže stěžovat, pořád musí být v neustálé ostražitosti.

54
    Jihlava řádně zatápí pod znojemským kotlem a stále má obrana co dělat. Nyní odvrací Cihlář na další roh. Nic jiného udělat v tento moment ani nemohl.

52
    Teď už to vážně zavánělo gólem. Z dvaceti metrů střílel Rada, Štefan Yonov míč vyrazil pouze před sebe, kde byl připravený Václav Vašíček a po je bombě opět skvěle zasahuje strážce znojemské brány. Dvě velké příležitosti nekončí druhým gólem v bráně Znojma.