Carolina – Pittsburgh 4:1 (kon.) | NY Rangers – Tampa 4:1 (kon.) | NY Islanders – Toronto 4:5 (po pr.)
Boston – Ottawa 2:1 (po pr.) | Florida – Buffalo 3:4 (po s.n.) | St. Louis – Chicago 0:3 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Edmonton 1:5 (kon.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Calgary 5:4 (kon.) | San Jose – Detroit 1:2 (po s.n.)
HC Olomouc
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Pátek 01.03.2013, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Play-off Chance ligy

Z Olomouce je to pro dnešek vše, děkujeme za pozornost. (20:43:15)

To bylo dnes drama do poslední vteřiny. Olomoučtí hokejisté udrželi jednobrankové vedení až do závěrečné sirény. Série se tak za stavu 3:2 pro Kohouty stěhuje zpět do Hradce.

60:00

59:53
    Puk za hradeckou klecí! Mora vítězí!

59:44
    Kubica z první napálil puk vysoko nad, hra se stěhuje do středního pásma.

59:39
    Jde se na to!

Dnešní utkání sleduje 2265 diváků.

59:39
    Oddechový čas tentokrát pro domácí.

59:39
    Olomoučtí znovu vyhodili, od Vodného to bylo ale příliš dlouhé a Kolouch to nestihl. Další zakázané uvolnění.

59:23
    Hampl získal puk a vyhodil jej přes všechny čáry. Kotouč ale klec hostů minul, hra se vrací před Kašíka.

59:14
    Hra bude pokračovat v domácí třetině, Hradečtí ani po skončení oddechového času nechtějí opustit poradu.

59:14
    Oddechový čas pro hosty.

59:14
    V domácí třetině se do sebe pustilo několik hráčů, rozhodčí ovšem vše rychle ukončili.

59:13
    Hosté zkouší hru bez gólmana!

58:53
    Dnes jsou to opravdové nervy, nic pro kardiaky.

58:28
    Domácí zahodili obrovskou šanci, postupovali dva na jednoho ale špatně to vyřešili a nepřihráli si.

58:07
    Domácí se nemohou osvobodit, diváci pískají.

57:49
    Hosté jsou nastěhování v domácí třetině.

57:35
    Rána hostů skončila v ochranné síti, bude se rozehrávat ve středním pásmu blíže domácí kleci.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 2. Rác (Kolouch, Vodný), 41. Vodný (Kříž, Rác) - 40. Moskal (Tvrdík, Vágner)

HC Olomouc: Kašík (Halász) – Bartoň (C), Ondrušek, Kříž, Staněk, Kadela, Valenta, Janáček, Škůrek – Diviš, Řípa, Hampl – Rác, Kolouch, Vodný – Kucharczyk, Herman, Selingr – Švaňhal, Králík, Rufer.
    Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Mahdal) – Čáp, Vágner, Chmelíř, Roupec, Čížek, Korím, Hendrich, Zukal – Třetina, Brož, Říha – Švagrovský, Tvrdík (C), Moskal – Kubica, Macháň, Haluza – Budínský, Berger, Valášek.

Rozhodčí: Souček, Würtherle – Krauzer, Polonyi