Washington – Toronto 5:1 (kon.) | NY Islanders – Florida 5:2 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:2 (kon.)
Ottawa – Carolina 3:2 (kon.) | Winnipeg – Tampa 4:3 (2:0 po s.n.) | St. Louis – Vancouver 2:1 (2:0 po s.n.)
Edmonton – Minnesota 3:5 (kon.) | San Jose – Los Angeles 3:2 (1:0 po s.n.)
Berani Zlín
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Středa 17.04.2013, 18:15 • ZS Luďka Čajky • Generali play off Tipsport extraligy

Plzeň byla od druhé třetiny lepším týmem a zaslouženě dnes získala mečbol. Druhou trefu Plzně vstřelil ve 46. minutě Nicholas Johnson, který byl dostatečně důrazný na brankovišti a Plzeň je krok od mistrovského titulu! Série se v pátek přesouvá na led Plzně. V pátek tak mají plzenští velikou šanci ukončit sérii a získat mistrovský titul. V případě, že by zlínští dokázali srovnat stav série na 3:3, sejdeme se zde v neděli.

Z dnešního utkání je to všechno, napočtenou. (20:54:11)

60:00

59:49
    Sedláček je na střídačce, Straka netrefil odkrytou klec.

59:37
    Vše je připraveno a může se vhazovat před Sedláčkem. Zlínští už jen tězko vyrovnají.

59:37
    Na stadionu zkolaboval někdo z diváků a díky tomu byla celou dobu přerušena hra.

59:37
    Hra je stále přerušena.

59:37
    Fanoušci Plzně zapálili světlice a stadion je zahalen do dýmu.

59:37
    Navíc jsou tu dvě minuty pro domácího Tesaříka (ZLN) a je po nadějích Zlína na vyrovnání.

59:23
    Hosté kontrolují hru, Čajánek za brankou zalehl hostujícího Kováře, vypadá to, že o vítězi dnes máme rozhodnuto.

58:49
    Plzeň ale kontroluje hru a domácí se nemohou dostat do protiútoku.

58:34
    Ševci se usadili v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.

58:16
    Čas je pro domácí hokejisty momentálně veliký nepřítel, buly před Sedláčkem.

57:35
    Plzeň nepouští domácí hokejisty do ničeho vážnějšího a kontroluje si jednogólový náskok.

57:08
    St. Pierre může na led a Škoda Plzeň hraje v pěti.

56:57
    Hamrlíkova střela z první Mazance nepřekvapila. Přesilovka se domácím pomalu ale jistě krátí.

56:49
    Kovář se ve vlastním oslabení vydal na výlet a naspořil potřebný čas v oslabení.

56:28
    Plzenští si rozumí s pukem a opět vyhazují k Sedláčkovi.

56:15
    Diváci ženou svůj celek dopředu ale Leškova příhra na Tesaříka byla bohužel moc prudká a domácí znovu rozjíždějí akci od vlastní branky.

55:43
    Holík naznačil střelu a poté trefil boční konstrukci branky.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 7. Köhler (Zámorský, Linhart) – 40. Kovář (Balej, Straka), 46. Johnson (Kovář, Straka)

Berani Zlín: Sedláček (Štůrala) – Hamrlík, Linhart, Řezníček, Zámorský, Urbanec, Tesařík, Matějíček, Horák – Balaštík, Leška, Köhler – Okál, Čajánek, Veselý – Ondráček, Kostourek, Holík – Okál, Fořt, Šlahař – P. Sedláček.
    HC Škoda Plzeň: Mazanec (Svoboda) – Frolo, Jeřábek, Špaček, St. Pierre, Hanzlík, Havíř, Mozík – Balej, Schleiss, Vampola, Sýkora, Kratěna, Vlasák, Straka, Kašpařík, Lev, Kovář, Dvořák, Petruška, Johnson.

Rozhodčí: Fraňo, Jeřábek – Bláha, Kostka