Znojmo – Slavia 0:1 (kon.) | Slovácko – Plzeň 1:3 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:1 (0:1)
SK Slavia Praha
Sobota 24.08.2013, 16:00 • Městský fotbalový stadión Srbská, Brno • Gambrinus liga

To je z Brna vše. Přeji pěkný zbytek sobotního večera. (17:53:10)

Máme za sebou gólově hubený zápas, který se rozhodl už v první půli, když se v 25. minutě trefil Koreš. Znojmo ve druhé části svůj výkon zlepšilo a vypracovalo si i nějaké šance. Ty největší zahodili Hnaníček s Nepožitek. V 89. minutě navíc dostal za oplácení červenou kartu Miloš Reljić.

90+
    ...Marek Heinz ale zamířil svým pokusem mimo bránu.

90+
    Poslední naděje pro Znojmo, přímý kop...

90
    Následně ještě dostává za protesty žlutou kartu Marek Heinz (ZNO).

89
    Miloš Reljić (ZNO) dostává červenou kartu. Vše se přihodilo následovně. Reljić čekal na dlouhý míč a byl pravděpodobně faulován, což se ale nepískalo a pak se proti protihráči ohnal a byla mu ukázaná červená karta.

89
    ...David Škutka však svoji střelou orazítkoval pouze zeď.

88
    Pro Znojmo další nepříjemnost. Slavia bude zahrávat přímý kop, což opět znamená nějaké to zdržení...

87
    Dobrý oblouček za obranu na Heinze, ten už si však nestihl míč zpracovat a zakončit. Obránci u něj byli hodně rychle.

85
    Hosté samozřejmě nikam nespěchají a šetří čas. Tahle výhra by byla pro Slavii životně důležitá.

84
    Znojmo už vrhá všechny síly do útoku a nakopává míče na vysokého Vašíčka. K ohrožení branky soupeře to však stále nevede.

83
    Poslední střídání Slavie. Ze hry odchází Ondřej Petrák a nastupuje Viktor Šimeček.

81
    A mohlo být vyrovnáno! Ve vápně se k míči dostal Radim Nepožitek, trefil však pouze nohy brankáře Černého, který si připisuje důležitý zásah.

81
    Okleštěk se vyhnul ofsajdové pasti, ale nedokázal si pořádně zpracovat míč a navíc z brány rychle vystartoval brankář Černý.

80
    Slavia se teď hodně zatáhla a doslova betonuje velké vápno, Znojmo to bude mít proti zahuštěné obraně hodně těžké.

79
    Znojmu už dochází čas a nemůžu říct, že by se mu zrovna dvakrát dařilo.

78
    Dnešnímu utkání přihlíží 1485 diváků.

77
    ...Znojmo se po dalším rohu dostalo k poněkud kostrbatějšímu zakončení. Nejprve to zkoušel patičkou Reljić, pak mířil nad bránu Hnaníček.