0:2 (0:2)
AC Sparta Praha
Pondělí 16.09.2013, 18:00Gambrinus liga

To je z Brna vše, přeji pěkný zbytek pondělního večera.

Znojmo zůstává po prohře nadále na posledním místě, Sparta se posunula do čela tabulky.

Utkání nakonec skončilo výhrou favorita z Letné. Sparta se nemusela nijak výrazněji trápit. Už po patnácti minutách vedla 2:0 a mohly za to standardní situace. Znojmo mohlo utkání zdramatizovat, ale v závěru první části neproměnil penaltu Nepožitek. Druhé dějství už sehrála Sparta poměrně profesorsky a Znojmo se více dostávalo do ofenzivní činnosti, branku však ani ve čtvrtém utkání na Srbské vstřelit nedokázalo.

90
    Nepožitek teď střílel trochu ze zoufalosti, ale jeho střela byla málo razantní a navíc nepřesná.

89
    Znojmo si vybírá smůlu až do konce. Helísek odcentroval před bránu, kde si nabíhal Crnkić, ale zakončení šlo pouze vedle brány.

88
    Sparťané se dostali k hlavičce, ale ta skončila pouze na jednom ze znojemských hráčů.

87
    Costa centroval z levé strany, jeho pas byl zblokovaný na rohový kop...

86
    Znojmo už trochu riskuje a tak se pro Sparťany otevírají v útoku volná okénka, zatím toho ale hosté nedokázali využít.

85
    Hosté naposledy střídají. Ze hry odchází Josef Hušbauer a na poslední minuty nastupuje na hřiště Tomáš Přikryl.

83
    Lacko se dobře prodíral přes hráče Sparty a pak posílal přihrávku na Crnkiće, ten byl ale dobře hlídán.

82
    Utkání směřuje ke svému konci. Nevypadá to, že by dnes Sparta přišla o tři body, Znojmo by však alespoň rádo snížilo.

80
    Sparta zahrávala rohový kop a k hlavičce se dostal Brabec, gólovou radost z první půle si ale nezopakoval, jeho zakončení zastavila tyč.

79
    Utkání sleduje 2580 diváků.

79
    Lackův centr směřoval na zadní tyč, tam však nikdo ze znojemských hráčů nebyl.

78
    Okleštěk se dral k hlavičce, sparťanská obrana ale odvrátila na rohový kop, po kterém nakonec žádné nebezpečí pro hostující branku nepřišlo.

77
    Dobrá znojemská možnost. Hrošovský dobře viděl úplně volného nabíhajícího Crnkiće do vápna a poslal mu přihrávku. Dříve byl však u míče Vaclík.

76
    Ještě před dvojím střídáním měla Sparta dvě střelecké možnosti, obě šly ale mimo bránu.