Liberec – Jihlava 3:3 (kon.) | Sparta – Znojmo 1:1 (kon.) | Ostrava – Dukla Praha 6:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Hr. Králové 5:1 (kon.) | Pardubice – Plzeň 1:2 (kon.) | Brno – Táborsko 2:1 (kon.)
Varnsdorf – Slavia 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Příbram 1:2 (kon.) | Olomouc – Slovácko 1:2 (kon.)
Třinec – Jablonec 1:4 (kon.)
AC Sparta Praha
1:1 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Čtvrtek 01.08.2013, 13:00 • Generali Arena • Juniorská liga

Je dobojováno. Vyrovnané utkání mezi domácí Spartou a hostujícím Znojmem skončilo po zásluze remízou 1:1. Tímto se loučíme a těšíme se u dalších přenosů z fotbalové Juniorské ligy. (15:04:19)

90
    A Znojemští se z tlaku opět vymanili, načež si vybojovali sami možnost kopat roh na druhé straně.

90
    Déja vu – rohový kop Sparty. Konec utkání je nadosah, sparťané to ale nehodlají vzdát, rvou se o tři body, seč jim síly stačí.

90
    Další nebezpečně vypadající útok Letenských. Opět si s ním ale znojemská obrana poradila. Defenziva hostů je pevná jako skála.

88
    Sparťané mají další možnost rozehry od rohového praporku. Ne a ne ale vstřelit kýženou druhou branku.

82
    S přibývajícími minutami se sparťané čím dál víc derou před znojemskou branku. Tu ale střeží velezkušený Drobisz, který zatím drží znojemské hráče nad vodou. Bod ze Sparty je pro Znojmo velice cenný!

75
    Utkání se opět vyrovnalo, je to boj. Hraje se o každý centimetr hřiště.

68
    Další roh Znojma. Hosté jsou v tuhle chvíli aktivnější, mají herní převahu.

66
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    po přímém kopu a sérii dorážek se znojemským hráčům podařilo vyrovnat.

65
    Od rohového praporku rozehrávají tentokrát hráči jihomoravského celku.

63
    Rohový kop Sparty

55
    Sparta právě vstřelila branku!
    PATRIK ČAVOŠ posílá hráče v rudém do vedení!

50
    Další rohový kop Letenských, první ve druhé půli.

46

Po prvním poločase je skóre nerozhodné – 0:0. Druhý poločas začne zhruba v 14:07.

45
    Další rohový kop utkání, rozehrávat budou domácí sparťané. Podaří se jim vstřelit soupeři z jižní Moravy gól do šatny?